Erkekler, Erkeklerin gözünde hamilelik süreci nasıl geçiyor?

Hadi sadece erkeklere yönelik bir soru. Ben hamile kalırsam kendimi dağıtmayacağıma yeminliyim. Hamileykendr lohusayken de emzirme döneminde de yok çocuk gelişsin yok süt olsun diye özelikle damat ve gelin annesi yükleniyor ama kadınlarda buna sığınıyorlar. 3 kilo çocuk icin 30 kilo alınmaz. Gereksiz şişmanlık evlilik hayatınız aşkınız ya da sadece es ve baba olarak duygularınız neler?

Güncellemeler:
Guncel guncel
erkekler eşleri hamileyken nelerden şikayetçi?

0|0
1

Erkekler Ne Diyor 1

• Boşa yemin etme, nasıl bir hamilelik süreci geçireceğini bilmiyorsun! Soruna gelirsek biz erkekler için hamilelik süreci size göre 7. Ayda başlıyor, bebeğin anne karnında ki tepkilerini daha rahat gözlemleyebiliyoruz. Sonrası hastane koridorunda geçen bir dizi gibi oluyor. Baba olduğumuzu ise ancak doğum hane önünden gelen bir bebişin ağlama sesi haber veriyor. Uzun soluklu bir yanıt oldu ana güzel oldu bence. Baba olmak güzel bir duygu.

1|0
    0|0
    • Yemin derken hastalık vs durumunu demiyorum tabiki hersey olabilir benim dedigim keyfi abartmalar.

• Kadın anne olunca bana göre kendini biraz şımartmalı. Umarım sende o dozu abartmazsin.

Yükleniyor...