Üvey Anne sıfatına katılmıyorum çünkü?

Bir Anne asla merhametsiz, vicdansız, sapık, seytanlasmis olamaz. Uvey olur ama Anne eklenemez yanına böylelerine üvey anne diyerek bile Annelik gibi yüce bir duyguyu aşağılamis oluruz diye düşünüyorum. Bu kadina 46 yıl mükafat olur misliyle cezalandirilmali kesinlikle, videoyu izledigimden buyana ağlıyorum uyuyamiyorum o minicik , melek çocuğa bunu nasıl yapar bu neyin kini neyin öfkesi Allah cezani versin kadın! Yaratık seni.. Cehennem iyi ki var. Lütfen idam geri gelsin bu gibi yaratiklar bu dunya üzerinde nefes almasin. ?

Güncellemeler:
Bir zulmü engelleyemiyorsaniz onu duyurun... niyet bu arkadaşlar meleklerin sessiz çığlıklarını duyurabilmek yoksa bu cocuktan baska zulüm gören meleklerde var...
Babayada ayrı şaşırdım doğrusu cezasını o dakika kendi vermeliydi bana göre adalete nasıl teslim edebilmiş bu vahşi kadını hayret verici...

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Üveyleri sevmem. Evlilik sonrası evliliğe karşıyım.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Videoyu izlemedim, izlemiycem de. Çünkü ne zaman izlesem günler belki haftalarca etkisinden kurtulamıyorum. Kendi acizliklerini, kendinden daha güçsüz diye başkalarını ezerek kapatmaya çalışan zavallı yaratıklar sadece, başka şekilde bakamıyorum ne yazık ki.

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir kadının bu şekilde davranmasını kabullenmek mümkün değil. Sanki kadın değil Şeytanın ta kendisi. Lanet olsun böylelerine...

2|0
    0|0
  • Bu allahsiz kitapsiz kadını alacaksin bir yere bağlayıp eşşek sudan gelene kadar bir temiz dayak atacaksin ama öyle böyle değil kirilmadik yerini birakmicaksin

2|0
    0|0
  • Icerdeki kadin mahkumlar da ona merdane sokacaklar merak etmeyin. Anne ordakilerin cogu.

3|0
    0|0
  • Cezasını bulmuş olması tatminkar değil. Cahillikten oluyor her şey.

1|0
    0|0
    • Hapse girse bile ne değişecek çocuğun psikolojisi bozuldukdan sonra hocam.

• bu videoda sonuna kadar haklısın. kadının kafasını tek vuruşta parçalayasım geldi. ama cocuk sahibi olmak isteyipte olamayan nice güzel iyi insanlar var. yuvalardan bir garibanı alıpta feraha kavuşturan.

2|0
    0|0
  • İdam olsa Celladıda ben olsam keşke. Kör bıçakla keserdim.

2|0
    0|0
  • şu an küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum yemin ederim

2|0
    0|0
  • 46 yıl çok fazla yazık kadına

0|0
    0|2
  • Nolur yeter artik su goruntuleri gormek istemiyorum gidip o kadini neyssee...

1|0
    0|0
  • Ben Ona Anne Demem Anne Yerine De Koymam Vicdansızlık Şerefsizlik Adilik Herşey Bu Ya Sinirim Bozuldu Yine.

1|0
    0|0
  • Anne olmak kolay degildir

0|0
    0|0
  • Aynısı benim çocuğuma yapılsa 46yıl ben hapise o mezara giderdi acik net.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Lanet olsun böyle insanlarla aynı havayı soluyoruz. Allah kahretsin ya o şimdi cezaevine girip kurtulacak ama o yavrucağım ömür boyu yaşadıklarını unutamayacak... :( ben sokaktaki bebegi bile severken bunlar evlendikleri adamın cocuklarını nasıl sevemez aksine öldüresiye döver onların beden ve ruh sağlıklarını bozabilirler. Allah sizi kahretsin. İnşalşah bir gün o sabiye muhtaç kalırsın. Rabbim senin elini kolunu kalkmaz kılarda o el kaldırdıgın sabiye muhtaç kalırsın... yazıklar olsun.

2|0
    0|0
  • ne olur daha fazla göstermeyin şunu içim acıyor katlanamıyorum

2|1
    0|0
    • Ben hala uyuyamadim bu yuzden belkide bu çocuk tum zulm gören meleklere aydinlik olacaktır.

• 46 yıl ona mukafat olur..

• ona da tüm bu yaptıklarının yapılması şartıyla

• bu video bugun karsima besinciye cikiyor. izlemeyecegim izlemedim.
    sonra biliyorum mahvolacagim.
    allah islah etsin boylelerini. cehennemde yansin.. bu dunya da cehennemi olsun bu kadinin.

1|1
    0|0
  • kahrolduk bu haberi bugün gördüm izledim akıl almıcak birşey hakkaten ya daha videoda asıl işkencdeyi göstermiyoken sadece bu dayak kısmında bile fena oluyo insan, bu çocuklar bunu nası yaşadı Allahım ya :(

1|0
    0|0
  • Doğru diyosun bence de.

1|0
    0|0
  • Keske izlemeseyim cok kotu oluyorum boyle durumlarda basimada geldim bigun parkta oturuyoduk arkadamda bir kadin kizina bagiriyo hakaretler duyuyorum rengim atti birdensonra kizi tartaklamaya basladiginda ben cildirdim bagiris cagiris haddini bildirdim ama cildirdim resmen sanki bana yapmis gibi hissetim oan gozlerim doldu resmen bir hafta etkisinden cikamadim

1|0
    0|0
  • Şu an çok kötüyüm o insan demek istemiyorum o kişiye içimden okadar çok şey sayıyorum ki bir çocuğa onlar yapılırmı ya bu neyin sapkınlıgı o çocuğa onları yaparken benim için acıdı nasıl bir vicdansızlık örneğidir ya bu su an öfke patlaması yaşıyorum bir yerde görsem yaptıklarının daha beterini ona uygulamak isterim Allah büyük bu dünyada olmaya bile öteki dünyada ben yaptıklarını misliyle odiyecegine inanıyorum

1|0
    0|0
  • Ben cidden anlayamıyorum bu bir insan olamaz yani nasil bir zulumdur bu 7 yasindaki cocuk ne yapmis ki ona ulann ne yapmis olabilir bunu hakedecek Allah bin turlu belasini versin insallah o o...

1|0
    0|0
  • Allahın belası kadın öl Çok yaşa sen ordaaa

1|0
    0|0
  • Çocuk çığlık atıyor, ben hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Az sonra polis cinayet var diye gelebilir.

1|0
    0|0
  • vdeo ortada yok. adam gibi soru sorun be

0|0
    0|0
    • Video kaldırıldı cunki !!! Bilginiz olsun

Yükleniyor...