Kapat

Eğer dünyaya türk olarak gelmese idiniz hangi millete mensup biri olarak doğmak isterdiniz ankete buyrun?

Evet bu sorumda demogohiye gerek yok türk kökenlilere soruyorum türk olmasa idiniz hangi millette doğmayı kendinize yakın hissederdiniz?

• Moğol (bu benim tercihim şahsen kan korku gözyaşı )
    A seç
  • Arap ya da çöl bedevisi
    B seç
  • Çinli
    C seç
  • Rus
    D seç
  • ingiliz
    E seç
  • Yunan
    F seç
  • yahudi
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Devam
Hadi devşirmeler

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• yunan olarak gelmek isterdim.. aslen selanik göçmeniyiz zaten.

0|0
    0|0
    • Aselen yunanmısınki selanikliler türk bildiğim kadarıyla

• o onların ahlaksızlığı.. ben karakterlerinden dolayı değil tamamen anadilim o dil olsun diye isterdim.. türklüğümden gurur duyuyorum o ayrı mevzu..

• O zaman saygı duyarım efendim

En İyi Erkek Görüşü

• müslüman

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Türk oğlu Türk'üm ben anketini yanıtlamıyorum kusura bakma ırkımdan gayet memnunum Çok şükür bin şükür Türk'üm elhamdülillah...

0|0
    0|0
    • Haha tamam tamam ona şüphe yok ama velevki öyle bişe oldu ben moģol olmayı tercih ederdim çünkü kan ve gözyaşı intikam bunlar benim soyadım asenam

• tamam ama ben bir kere Türk olarak gelmişim zaten bir ikinci yaşam da söz konusu değil saçma düşünceler ve fikirler edinmek istemiyorum ben Türk olarak gelmek isterdim çünkü bizim kadar köklü bir tarih ve kültür birikimi olan başka millet yok özenmem gereken... başka bir millete özenme duygusu taşıyor olsam sorunu dilediğin gibi yanıtlardım ama öyle bişey şükürler olsun ki yok :) biz çılgın Türkler'iz ve çılgın olmayı seviyorum.. ayrıca dediğin gibi kahrolsun halkların kardeşliği gerisi azınlıkların kalleşliği... Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin Tengri Biz Menen...

• Benim ruhum ötükendedir tabiki tarihim en büyük ulusu biziz ama moğollarıda severim kardaş bir ulustur moğolların türklük oranı türkiyede kendini türk bilen % 40 kitleden daha türktürler düşün yani benim ćevremde ülkü ocaklarınfa takîlanlar içinde bile arap boşnak arnavut çok var. müslümanlık eşittir milliyeyçilik bizim anlayışımîmız olmamalı

• Kesinlikle Kizilderili olmayi isterdim. Gelenekleri, saygilari, hayata ve doğaya bakiş açilarindan ötürü..

0|0
    0|0
    • Garipmiş ama bence biraz barbarlar ya

• Hayir, asla degiller. Neden oyle dusunuosun?

• Bilmiyorum açıkçası çokda fikir sahibi olduğum. bir toplulul değil belkide batının uydurmasîdır çünkü kızıldereliyi bize ortada kazan kaynatan ve yakaladıkları beyazları kazanda haşlayan tipler olarak gösterdiler gerćekte böyle şeyler yapîlmışsa bu o kavmi barbar göstermeye yeterlidir yok yapılmamışsa barbar deillerdir gerçi amerikalılar 30 milyon kîzıldereliyi katletti asıl barbarlık o tabiki

• Latin.

0|0
    0|0
    • Kalça göğüs esmerlik haklısın valla bende kadın olsam latin olmak isterdim ama erkek olduģum için ve kana susamış bir insan olduğum ićin moğol olmay8 seçerdim gök girsin kızıl çîksın ben kan severim

• Latin hatlarına sahibim zaten şükür😎

• Valla malzemeyi g den bişey diyemem tamam şakaydı bu neden olmasın belkide ićimde eva mendes kaçmıştır:)

• Rus veya yunan

0|0
    0|0
  • İ'm not turk.

0|0
    0|0
  • Yunan olmak isterdim kültürlerinden dolayı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Moğollar Türk zaten.

0|0
    1|0
  • ingiliz aksanım olsun istedim ♥

0|0
    0|0
  • Maymun

0|0
    0|0
  • Türk olarak gelmeseydim hiç gelmemeyi tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • yahudilik bir ırk değil ki

0|0
    0|0
    • Dünyada tek din milliyeyçiliģi yahudilerde görülür mesela sen gidip hahama beni yahudi yap diyemessin ćünkü yahudulik ırktan gelir o yüzden yahudilik inancı dünyada yayılamamıştır müslüman ve hristiyan nüfus çok fazla iken yahudilerin hepsi 15 milyon bile yapmaz 15 milyonunda yarısı israilde yarısı abdde yahudilik kandan gelir

• Yav he bana bildiģim şeyleri öğretme israiili deseydim amerikada yaşayan 6 milyon israil vatandaşına ne diycektim o zaman

• senle tartışmıyorum deli misin :D sadece öyle yazıyor diyorum bir sitede. Ya hu insanlar iyice ruh hastası olmuş anasını satayım

• Japon olmak isterdim sanırım.
    Sırf samuraj olayından dolayı seviyorum koniçivaları

0|0
    0|0
  • Ne mutlu Türk'üm diyene

0|0
    0|0
Yükleniyor...