Kızlar, Kızlar bir bakıverin?

Kızlar, Kızlar  bir  bakıverin ?
Kafayı Üşütmüş bir Halde Deli gibi kaslı ve Dövmeli erkek Arıyordunuz aradığınız kıllı erkek bu mu. Not kıllı kaslı dövmeli ve zenginmiş. Bu mu çekici erkek dediğiniz

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok itici

0|1
    0|0
  • Çok itici dövme desen varla yok arası yürüyen peynir gibi bişey bu ayrıca çok meymenetsiz

0|1
    0|0
  • Zengin olmasa da çok hoş ve çekici evet. Aynen bu hatta.

0|0
    0|0
    • ciddi olamazsın

• Boş ver o kızlar genelde böyle erkeklere meze olup 30una doğru 3 kuruşluk ne içi ne dışı güzel olmayan adamlarla evlenmek zorunda kalıyorlar. Ben o ergenlerin yaşındayken ne kaslı falan erkek tarifi biliyordum ne de başka bir şey. Şimdi maşallah herkes karşı cinsin uzmanı

• bende lisede felan çok masum okumuştum sevgilim oldu elini bile tutmamıştım ama şimdi daha ortaokul seviyesinde cinsellik yaşamalar okulda hocalara aşık olup bunu söyleyip onlarla ilişkilere girmeler evli adamlarla ilişkiler felan filan ya da spor salonu önlerinde beklemeler veya erkeklerle tanışmak için gece klüpleri ya da spor salonuna yazılmalar gerçekten hepsi acınacak halde ama haberleri yok sadece kendilerini kullandırıyorlar. hayat kadınları 100 lira iyi kadınlar 1000 lira bunlar ise bedava bana göre o kadınlardan hiç farkları yok. neyse eskiler çok güzeldi dünde eskilerle ilgili bir soru sormuştum ben eskilere özlem duyuyorum çünkü o zamanlar hayat çok temiz ve güzeldi şimdi herkes uçkuru ve boğazı için çıkarları için yaşar olmuş halde. eskiden spor salonu bile yoktu ama kilo sorunuda yoktu şimdi insanlıkta bedenlerde bozuldu

Yükleniyor...