Kayseride yaşanan son olayı duydunuz mu , baba nefsi derdine düşmüş evlatlar uvey anne gazabına?

Ben böyleleri için şeriatın gelmesini dört gözle bekliyorum. Bu gibi yaratıkların bu dünya üzerinde yaşamaya hakkı yok cezaevinde yiyip içip yatmasina gönlüm razı gelmiyor. Arkadaşlar zulmü engelleyemesekte herkese duyurma niyetindeyiz. Allah ıslah etsin diyelim bu dünyada da ahirette de bulsun cezasını umarım cezaevindekiler rahat koymazlar bu pisliği diyorum. ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu videoyu izleyemedim bugün sinirden kapattım Allah cezalarını versin ne diyim

1|0
    0|0
    • Bende izleyemedim tamamını seytanlasmis kadın infazı haktır bunun.

En İyi Kız Görüşü

• Baba nasıl görüntüleri polise teslim edip şikayette bulunuyor anlamış değilim.

1|0
    0|1
    • Baba ne yapsin cjnayet mi islesin dogru olani yapmis ne bicim zihniyetin var? Yazik sana.

• Yanlış biliyorsun. dinde kısasa kısas var ama kısasa kısası sıradan insan uygulamaz devlet uygular

• 'Kısasa kısasın dinde yeri vardır.' cümlesi bana ait değil.
      Soru sahibinin görüşü o.
      @ne-me-quitte-pas

Erkekler Ne Diyor 5

• Allahın Hükümleri İle yönetilmedikçe , böyle lanet şeyler devam edecek. Kıssasa Kıssas Hükmü ile yargılanması lazım.

“Ey iman edenler! Öldürülenler hakkında size kısas farz kılındı. Hüre hür, köleye köle, kadına kadın (öldürülür). Ancak her kimin cezası, kardeşi (öldürülenin velisi) tarafından bir miktar bağışlanırsa artık (taraflar) hakkaniyete uymalı ve (öldüren) ona (gereken diyeti) güzellikle ödemelidir. Bu söylenenler, Rabbinizden bir hafifletme ve rahmettir. Her kim bundan sonra haddi aşarsa muhakkak onun için elem verici bir azap vardır."

"Ey akıl sahipleri! Kısasta sizin için hayat vardır. Umulur ki suç işlemekten sakınırsınız."(Bakara, 2/178-179)

Allahu Akbar

0|0
    0|0
  • Bunun için yasaları kanunları meşgul etmeye gerek yok yargısız infaz yeterli

1|0
    0|0
  • Ne orosbuu karı bu ya. Döverim ben bunu var ya faişe sürtükk

0|0
    0|0
  • Bu insan değil. Böyle insan mı olur..

0|0
    0|0
  • Aynen.

Her mahkumun içeride rahat ettiği söylenemez.
    Hele ki böylesi suçları olanlar, artı tecavuzculer falan. İçerde illaki olan olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• içim nasıl acıdı el kadar çocuk dünyadan bir haber savunmasız birilerine muhtaç, insan bunu nasıl yapar diyeceğim ama bunu yapan insan olamaz. en aşağılık mahluklardandır. ne suçu günahı var ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...