Benim gibi düşünenler var mı acaba?

Bu siteye üye olalı 1 gün hadi 2 gün olsun sırf merak ettiğim için üye oldum ve baktım ve gördüm ki ya birtane mi adam akıllı mantık çerçevesinde bir paylaşım olmaz :D hayır nekadar barzocuk ve kezban varsa hepsi toplanmış buraya ego tatmin ediyor ya da evcilik oynuyor bırakın bu işleri ya bide bide yalan dolan hikaye uydurup olamayan acısını paylaşan isyanker ergenler gördüm ya resmen mala bağladım gerçi burası türkiye yadırgamamak lazım :D

hayır herşeyi geçtim mantığıda geçtim mizah bile sıfır ne desem bilemedim hala bekliyorum belki kıyıdan köşeden lezzetli bir beyin çıkar diye :D

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kardeş 2 sene öncesine kadar çok iyi bir siteydi ama şimdi sırf ergen kaynıyor buralar sorulan sorulara bile düzgünce cevap yok nerde saçma sapan sorular var ordalar :))

0|1
    0|0
  • İşte kınadığın için senin paylaşımında onlar kadar gereksiz ve faydasız şu an. Bide böyle düşün.

0|0
    0|0
  • Başta böyle düşünmen normal. Çünkü burayı tanımıyorsun tanıdıkça alışır ve seversin. Diğer sosyal ağlar egoist insanlar yok burada. Herkesin kendine göre bir derdi var ve samimiler. Dedigim gibi bunları zamanla anlarsın. Ön yargıli bakma.

0|0
    0|0
  • amaç trollük yapmak zaten :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bizde gırgırına giriyoruz zaten :D

0|1
    0|0
    • burdan aldığım screen shotlar ile çok kral trool sayfası açarsın :D büyük ekmek var burada :D

Yükleniyor...