TÜRKİYENİN BURCU AKREP TÜRKİYENİN HOROSKOPU 29 EKİM 1923 SAAT 20:00 ANAKARADIRBU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ?

Yukarıda Türkiye’nin Batı Astroloji sistemine göre hazırlanan horoskopu yer almaktadır. Türkiye’nin horoskopunda Güneş, Akrep burcundadır. Yani Türkiye Akrep burcudur. Yükselen Yengeç olup 5. ev kesişen burç olarak Akrep’i barındırmakta ve burada “Stellium” adı verilen gezegen kümeleşmesi göze çarpmaktadır. Jüpiter, Venüs, Güneş, Satürn ve Merkür kesişen ev içinde kalarak haritanın en önemli evi olan yerde olumsuzluklara neden olmaktadır. Burası yaşam arzusu, sanat, yaratıcılık, spekülasyon veya kısaca varlığını gösterme evidir. Ülkenin ekonomik anlamda sürekli istikar sağlayamaması, skandallar, terör olayları gerçek sanata yabancılaşması ve Akrep burcu ve genelde yeterince istikrarlı olamayan politikacılar tarafından yönetilmesi ve dünya ülkeleri arasında hak ettiği yeri almakta zorlanmasının astrolojik açıklması burada açıkça kendini göstermektedir. 5. evin karşısında bulunan 11. ev ise dünyanın diğer ülkelerini ve insanlarını temsil etmektedir. Türkiye’nin sürekli uluslalarası politikada zorlanması ve girişimlerinin uzak tutulmasın açıklamasını da yine horoskop ortaya koymaktadır. Türkiye karakter olarak nasıl bir ülkedir? Mundane Astroloji analizleri içinde yer alan “Transantal Gezegenler” araştırması ülkelerin ve milletlerin karakter oluşumları hakkında bilgi verir. Transantal gezegenler insan bilincinin sınırlarını aşan fizik ötesi güçleri veya olayları yöneten doğa üstü enerjileri açıklar. Doğum haritasında en az görünümde tutulan gezegenin transitlerinde ve coğrafi izdüşümün Yükselen, Başucu, Alçalan burç ve Nadir noktalarındaki yerleşimleri gezegensel enerjileri tetikleyici olarak görev yapar.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Burclarla ilgilenen bir erkek?

0|0
    0|0
    • NE ALAKASI VAR HANFENDİ PAYLAŞIM YAPIYORUZ İŞİNİZE GELMİYOR İSE BAKMAZSINIZ SİZE ZORLA BAK DİYEN YOK..
      bun sosyal bir deney olarak düşünün...
      tepkisellik açısından...

• Sakin ol yaa ne bu sinir :D burclarla ilgilenen bir erkek derken hakaret etmedim ki ne bu tepki kotu bisey degil sonucta

• yok hanım efendi ben sinirlenmedim sanal ortam olduğu için size öyle geliyor olabilir :)
      kusura bakmayın yani bir hatamız olduysa :D

Erkekler Ne Diyor 2

• İnanmam böyle şeylere

0|0
    0|0
    • SANA KATILIYORUM AMA SADECE SOSYAL DENEY BİRAZ SİYASAL ÇOK YÖNLÜ BİR KONU TARTIŞMAYA AÇIK PROBLEM YOK :D

• Demek ondan sürekli değişiyor yatağa girdiğimiz ülkeler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...