YETİM VEYA ÖKSÜZ BÜYÜYEN VARMI?

Bende çocukken annemi babamı kaybettim. Kaybedenler varsa duygularını öğrenmek istiyorum. Neler yaşadıklarını nasıl kaybettiklerini. Duygu sömürüsü yapacak insanlar gelmesin. Buradaki amaç samimi şekilde dertleşmek veya fikir alışverişi yapmak.. Aileyi kaybetmek büyük bir olaydır, ama acınacak halde değiliz. Her insanın başına gelecek ama erken ama geç o yüzden alışmak zorundasınız:)

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Yetim değilim ama babasız büyüdüm. Annem le boşandılar. İlgilenmemesindense ölü olmasını tercih ederdim, çünkü ölüye tutunabilir, ona sığınabilirsin. Ama ben umrunda bile değilim adamın. Annem her şeyi tek başına göğüsledi, tek başına çalıştı. Baba eksikliği nasıl anlatılır ki? Başını okşayanın, sana yol gösterenin, öğüt verenin, seni koruyanın, kıskananın, aşık olabileceğin bir adam yok. Annem de çalışırdı ve hep yorgun olurdu. Tatilleri olmazdı. Bayram günü evde yapayalnız kalmak nedir bilir misin? Birlikte olduğum sevgilim olan her erkekte o ilgiyi aradığımı farkettim. Hep bir yanın eksik, parça parça. Hangi birini anlatıyım ki?

0|0
    0|0
    • Bende katılıyorum ona varlığıyla yokluğu bir olması daha kötü. En azından ben öldüğünü biliyorum ve ona göre yaşıyorum. Karşındaki insandan baba sevgisi ilgisi göremeyince her gördüğünde aklına geldiğinde üzülüyordur insan.. Ben özlem duyuyorum sen ilgi şefkat bekliyorsun. bayram günü evde yalnız kalmayı gayet iyi biliyorum ayrıca:)

• Çok çok kötü değil mi, bayramın ilk günü sessiz sakin annem dinlenir, 2. Günü ise artık yavaş yavaş işe gitmeye başlar, 20 yaşına geldim hala koyuyor hala kendimi yapayalnız hissediyorum. Kimseye güvenemiyorum, insanlara nasıl güvenilir, nasıl arkadaşlık devam ettirilir hala bilmiyorum, sanki tüm erkekler zarar verecekmiş gibi geliyor elimde değil, darbeyi bir kere alınca toparlayamıyor insan. Ağlattın gece gece :(

• Ağlamana sebep olmak istemem. Ağlattıysam kusura bakma. Ama ağlamak yerine hayatında farklı birşeyler yapmaya başla. Bir insana muhtaç değilsin kendinde gayet iyi şekilde ayakta durabilirsin. Arkadaş konusunda seçiçi olman gerekiyor normal insanlara göre özellikle 2 kat. Cünkü senin bu durumunu kullanıp sana yakınlasmaya calısan insanlar olmustur olacaktırda. İnsanlar böyle. Seni en yumusak yerinden vururlar. Ben alışığım senin kadar takmıyorum bayramlara seyramlara sonuçta sen kızsın fazla duygusal olduğun icin:)

En İyi Erkek Görüşü

• 2 abimi ve babamı kaybettim trafik kazasinda 8 yasindayken

0|0
    0|0
    • Başın sağolsun. Bende bir abimi doğmadan 2 sene önce derede boğularak kaybettim.. Mekanları cennet olsun🙏🏻

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...