Bu ay 6000 suriyeli bebe doğmuş adamlar kendi ülkelerinde savaşmıyor; bizim ülkemizde s*vişiyorlar ne düşünüyorsunuz?

Bir gün bu aptal ümmetçi politika yüzünden parçalanacağız. Dış politikada neden Putin gibi acımasız ve yalnızca milletini devletini düşünen bir liderimiz yok bizim? Bizden başka tüm devletler kendi ülkesinin ve milletinin çıkarı doğrultusunda hareket ediyorken biz neden böyle saçmalıklar yapıyoruz? Elin suriyelerini aldık şimdi ülkemizde 600 liraya akşama kadar çalışıyorlar halk işsiz kaldı. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• hayırdır işşiz !
    işsizmi kaldın?
    500 tl'lik evi 3 bin tl ye verirlerse 1500 lira hakkı olan parayı 500 lira maaş verirlerse bu suriyelilerin değil haysiyetsiz olan bizim milletimizdir
    benim yanımda suriyeliler çalışıyor gayette çok memnunum gel seni suriyeliye çırak olarak alayımda sana o arada haysiyetide öğretir ;) .

0|0
    0|0
    • Hadi oradan. Patron olduğun için işine geliyor 500 liraya çalıştırıyorsun adamları. Ben daha öğrenciyim merak etme sen işsiz kalmam. Haysiyet konusuna gelince de savaştan kaçıp toprağını bırakan suriyeli hainleri geç senin feriştahın gelse benim elime su dökemez.

• tamam çocuk şimdi git dersini çalış

• Sen git suriyeliye emir ver

Yükleniyor...