Ölmekten korkar mısınız?

Bazen ölümü düşününce korkuyorum topragın altında karanlıkta naparom ben tek basıma :/

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ölümden korkmayan yoktur güzel kardeşim hepimiz korkuyoruz ölüm 💀 soğuk yüzü soğuk ama şu var ölüm delil ve Kuran da denildiği gibi son değil başka bir dünyaya geçiş hatta peygamber efendimiz lezzetleri yok eden olumu çokça anın diyor ama şu var bunu vesvese haline getirmek uygun olmaz işte yok öleceğim acaba kalp krizi mi geçiriyorum gerçekten oluyor muyum yok işte çürüyeceğim önce şunu düşün doğacağını biliyor muydun ya da ne zaman doğacağını dünyaya nasıl geleceğini kaderinin ne olacağını biliyor muydun?
    Peki önce şunu düşün sen Allaha olan borçlarını ödedin mi buna ne kadar hazırlandın önemli olan ölmeyi düşünmek ya da ne olacağını düşünmek değil öldükten sonra ne olacağını bilmek önemli namaz oruç tutuyor musun borçların var mı bu dünya da nasıl yaşadın bunları düşün yoksa herkes korkar ölümden ama yaşamadığımız bilmediğimiz bir şey için hayatımızı mahvetmek sence ne kadar güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 10

• Tek olacagini kim soyledi? Namaz'dan iyi kabir arkadasi yok. Arkadasin bizi yalniz birakmamasi icin onunla aramizi iyi tutmamiz ve onu ihmal etmememiz gerekiyor :) yoksa dedigin gibi topragin altinda tek kalirsak isimiz cok zor olur. Korkariz.

0|2
    0|0
  • Çok saçma. öldükten ve dünya ile ilişkilerini kestikten sonra altı , üstü birdir dünyanın.

0|1
    0|0
  • ozaman seni karanlik altindabirakmiyacak dirilticek olan rabbinden niye korkmazsin :/
    https://www.youtube.com/watch?v=pGp8z-649RA

0|0
    0|0
  • Ölümden hiçbir türlü korkmuyorum ama arkamda bırakacaklarımdan endişeliyim.

0|1
    0|0
  • Korkulur ya

0|1
    0|0
  • Ben, seni aramak ve bulmak için düştüm yollara…”Aramakla bulunmaz…”diyen söze aldanmadım. Bakmadım sözün bu yanına... Susuzluğumu hissediyorsam bana değildi bu söz. Zîra devamında “Bulanlar; ancak arayanlardır…” ümidini fısıldayan bir ses vardı. Ve ben o sese uyup düştüm yollara… Çünkü içimdeki bu hasret ateşini sen yaktın. Bu çağıltılı “ara ve bul” sesi senden geliyordu... Bu senin çağrındı. Nasıl dururdum zincirlerimle… Nasıl beklerdim hapishanemde... Kırdım zincirlerimi, yıktım duvarlarımı… Düştüm yola… Artık bir yolcuyum ben de… Ezelle ebed arasında yoldayım şimdi. Seni arıyorum ama bilirim ki yoldaşım da yine sensin. Çünkü sen olmasan ne yol olurdu ne yolcu.

0|0
    0|0
  • Yaşamaktan daha çok korkmak lazım aslında ihanet edenin olmuyor öldüğünde en azından

0|0
    0|0
  • pek bir korkum yok..

nassıl olsa gebercez raat

0|0
    0|0
  • Ölümden değilde arkamda bırakacaklarımdan korkuyorum.

1|0
    0|0
  • gerçegi bilen korkmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...