Kalabalığın içinde yalnız hissetmek. Bu histen nasıl kurtulabilirim?

Arkadaşlarım var evet. Ama en yakın diye gördüğüm bir dostum oldu sonra iki oldu derken ben o iki kişinin yanında kendimi rahat hissedememeye başladım. Benim haricimde geçirdikleri zamanlar oldu ve sürekli bunu benim önüme sürüyorlar fotoğraflar paylaşılıyor yorumlar atılıyor vs. Kıskançlık yapıyorum demek istemiyorum çünkü altı ay sonra bu şehirden ayrılacağım ve bu sevdiğim insanlarla vakit geçiremeyeceğim. İşin kötüsü bu şehrin tadını onlar olmadan da çıkarabilirim diye düşünürken bir an dışarı çıkalım hadi diyebileceğim onlardan başka güvendiğim insan yokmuş çevremde bunu gördüm ve acıttı. Hani bakıyorum o arkadaşlarıma da bensiz mutluluklar öyle kalsınlar düşüncesine kapılıyorum. Kendi içimde yalnızlıktan boğuluyorum kimseye sesimi duyuramıyorum :(

Güncellemeler:
Aaa çıkarmış mıyım özür dilerim :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya başka arkadaşlar edinmeyi öğreneceksin ya da alışacaksın bu duruma. Yanlarında rahatsız olmasan aslında iyiydi fakat o kişilerle çok fazla uyuşmuyorsunuza geliyor bu durum.

0|0
    0|0
    • Yeni insanlar istiyorum evet ama günümüzde kime nasıl güvenirim ki? Hani şey istiyorum şöyle hiç tanımadığım biri olsun anlatmaya dinlemeye hevesli biri olsun bol çaylı bir gün geçireyim. Ama çok şey istiyorum sanırım. Yahu evden çıkmaz oldum resmen altı gündür eve kapattım kendimi

• Aa ben mi kötü bişey dedim ki teşekkür ettim alt tarafı niye şeyaptın ki 😮

• @baliketlii Takipten çıkarmışsın, kalbim kırıldı :p Leman Kültür'e üstü kapalı davet ettim herhalde ondan oldu diye düşündüm. Alındım yani.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...