Hayatınızı değiştiren kitaplar listesini sıralayın desem hangilerini seçerdiniz?

Hayatımı değiştirecek kitaplar hangileridir? Hangilerini tavsiye edersiniz? Hani bir kitap okursunuz birgün hayatınız değişir o misal. Sizin hayatınızı değiştiren kitap ya da kitaplar hangileridir?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir kitap yok okuduğum bütün kitapların birleşimi beni bu halime getirdi şak diye hiçbir şey olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1. sabahattin ali kürk mantolu madonna okudum bunu lisede üniversiteyi kazandım üniversitede kahraman tazeoğlu yaralı yı okudum hayatımın aşkını kazandım içinde aşk olmayan bir kitap okuduğumda hayatımı kazanacağımı tahmin ediyorum. okumak kazandırıyor bişeyleri. Okuduğunla değil o anki fırsatlarla kazanıyorsunuz bişeyleri okumak öncü oluyor sadece.

0|0
    0|0
  • -Derin devlet,
    -beyin yıkama ve ikna metodu
    ,-kuantum fizik,
    -metafizik gizli ilimler hazinesi,
    -şemsül marifül kübra (güneşler güneşi)
    -the secret...

0|0
    0|0
  • Hayatımı değiştirmesi değil de en çok etkilendiğim kitaplar Zülfü Livaneli nin tüm romanları.

0|0
    0|0
  • Ruhun Hastalıkları ve Çareleri

0|0
    0|0
  • Sen bakma birine al osho oku biraz gelistir kendini

0|0
    0|0
  • Cin ali ve ayşegül tatilde 😉 okumayı öğrettiler ötesi var mı? 😂😂

0|0
    0|0
  • Erdal Demirkiran adam dedigin benim gibi olur

0|0
    0|0
  • Hayatimi degistiren bir kitap olmadi ama hayatimda bana kitap yazdiran birini tanidim...

0|0
    0|0
    • Öyle mi açıkçası merak ettim..

• peki kime aşık oldun?

• Hic beklemedigim bir hizda hayatima giren birisi...140 sayfa yazdim dedigim iki ayda hergun beraberdik... Hergun ise giderken ariyordu, bulusmadigimiz nadir gunlerde isten cikar cikmaz ariyordu... Ileriye donuk seyler soyluyordu... Mesela yilbasinda plan yapmaktan bahsesiyordu. Amator bisikletciyim ben yazin bende alirim bisiklet beraber gezeriz diyordu... Bunlarin hepsi bir umut oldu bana... Simdiye kadar kimseyi almamistim oysaki hayatima... Ama nolduysa oldu... Yok 50 gundur gormuyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana türkçe bir ekmek ver.

0|0
    0|0
  • Siyeri nebi derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...