Boyum kısa olduğu için kendimi cezalandırıyorum?

Kendimle hiç ilgelenmiyorum saç makyaj hiç bişey sırf kısa boyum kısa olduğu için. Çünkü hak etmediğimi düşünüyorum yapsam bile bir şey değişmeyecek Çok güzel kıyafetler alsamda o uzun ya da normal boyda olan kızlardaki gibi üzerimde durmuyacak diye. :( Hep çocuk gibi kalıcam :( 1.50 boyunda olmak berabat bişey dışarı çıkarken o kadar takıntı olmuş ki insanların sırf boyuna posuna bakıyorum Normal ayakkabı düz spor giymiyorumm insanlar boyumu fark etmesin diye :( Napıcam ben böyle bilmiyorum Doğru yapıyosun diyicekseniz diyin her yoruma açığım. Alay, küçümseme ve hakaret olmadığı sürece

0|0
19|27

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar tatlı olabileceğinin farkında olamayan bir minyoncuk daha😇

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama... Bende kısa boyluyum. Ama açıkcası çok memnunum. Bence kısa boylu kızlar daha tatlı ve daha çekici 😊 özellikle salaş giyinenlere bayılıyorum. Bence bunu o kadar takıntı haline getirmemelisin. Aynaya bakıp kendini güzel görmeye bak tatlım. Ayrıca kendini bakmadığn içinde böyle düşünuyor olabilirsin. Bence kendine dikkat et yani saç makyaj giyim vs. Kendini sevmeye başlayacaksın emin ol 😊 Ben 1 aya kadar burnuma aşırı derece takıktım. Eğri büyrü kocamann bir burnum var. Ama kendimi sevmeyi öğrendim. Ve insanların burnumu değilde karakterimi önemsediğini farkettim. Boyunu bu kadar takma çünku kimse senin fiziğinle ilgilenmiyor insanlar kişiliklerine göre değer görüyor. Ayrı klasik olacak ama 120 boyunda insanlar var. Bence şükretmelisin.

Sevgiler. 😊

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Kendinle ilgilen ya, yanlış yapıyorsun bence. 1.50 tamam kısa bir boy ama minyona giriyorsun sen, 1.20'lik bir cüce değilsin sonuçta. Bu kadar takıntı yapma boyu, genç olduğundan çevrende bazıları kırıcı olabilir. Zamanla çevren değiştikçe çok da umursanacak bir şey olmadığını umarım ki sen de en kısa zamanda keşfedersin. :)

0|0
    0|0
  • Psikologa gidip danışmanı öneririm

0|0
    0|0
  • biraz zayıfla spor yap üzülme türkiye geneli kısa zaten

0|0
    0|0
  • Bence kilona dikkat et spor salonuna git birde diğer insanlardan daha yetkin olacağın işlere kalkış hiç bir şey yapamıyorsan imkan yoksa düşünerek kitap oku ama düşünerek kitap kurdu olma düşünerek oku sıkıldın bırak yeni müzikler keşfet google'da bak ressamlara güzel sanatların her dalı ile ilgili olan bunları lehine çevir değer yargıları edin

0|0
    0|0
  • Seven her türlü sever doğru yapıyorsun bence ama kendini cezalandırma gurur duy seni o şekilde de kabul eden olacak seven ve aşık olan olacak çıkacak karşına ve söyleyecek emin ol bundan o yüzden kendini kimseyle kıyaslama boy konusunu takma kafana uzun boylu kızlar kısalmak için çabalıyor unutma kendin ol başkasıyla kıyaslama bunları.

0|0
    0|0
  • Kylie Minogue ile aranızda sadece 3 cm var. ayrıca Shakira ile aynı boydaymışsınız.
    ikisi de pek çocuk gibi görünmüyorlar
    ;)

0|0
    0|0
  • ece seçkinde kısa ama bak kendiyle barışık. Kısa olduğunu kabullen Bu bir kusur değil. üstelik kızsın Emin ol erkek için daha büyük sıkıntı. Minyon takıl. Şirin ol Küsme kendine

0|0
    0|0
  • Cogu erkek arkadasim bende dahi kisa kizlar severiz tatli sempatik oluyorlar bence bu eksi degil + birsey

0|0
    0|0
  • ya güzelim senin boyunda olan o kadar kız var ama eğlenmesini biliyorlar. shakira 1 55 ama dünyayı yerinden oynatıyor

0|0
    0|0
  • Boyunun kısa olması dezavantaj gibi algılama güzelsen eğer her halükarda dikkat çekersen boy çok önemli değil bayanda

1|0
    0|0
  • İnsanların bir çoğu senin boylarında. Neden bu kadar çok takıyorsun ki?

0|0
    0|0
  • ileriki yaşlarda bunun avantajini yaşarsın.. bir söz vardır.. bodur tavuk her dem piliçtir..

0|0
    0|0
  • sen piskolojik bir vakasın galiba kendini cezalandırınca boyun uzayacak felan zannediyosun

0|0
    0|0
  • Sen kendice ceza olarak topuklu giymeyi seç )

0|0
    0|0
  • Bizim orda bir laf var uzun olupda napican deve götümü yağlıcan derler :)

0|0
    0|0
  • Birde hic ayaklari olmayan insanlar var keske onları düşünüp sukredebilseydin

0|0
    0|0
  • Saçmalama salakmısın ya uzun kısa fark edermi hiç şirin oluyonuz bide şöyle düşün millet yaşlanırlennsi 5-6 yaş genç olucanız bu taraftan düşündünmü hiç üzme boşuna kendini

0|0
    1|0
  • neden bu kadar takıyorsunuz şu boya yapma allah aşkına ya😀

0|0
    0|0
  • yaşın kaç

0|0
    0|0
    • 20 yaşım

• ben 23 yaşındaayım boyum 168 kilom 58 ama yanyana gelsek eminimki senden ufak dururum beni gören 15 16 yaşında zannediyo ilk ergen dönemlerimde sorunum buydu)) ama şu an çok gereksiz bişey oldugunu ögrendim ama sana taktik olarak bunu önermiycem çünkü bu şekilde düzelemessin olay şu gayet bencil ve kendini begenmiş olman gerekir sanki ulaşılmaz gibi ukala davranman lazım kendini oldugundan yüksek göstermeye çalışıp buna kendin bile inancansık resmen iman etceksinki bunun sonucu olarak bigün belki aylar belki yıllar sonra kendini oldugun gibi kabul edebilesin ki şuanki durumunda hiçbir sıkıntı yok zaten 22 23e kadar en kötü 155 158 olursun ki buda hiçbir erkek için sorun olmaz kardeşim)) zaten türk erkeklerinin boy ortalaması 172 seni begenmemeleri mümkün degil kendimden biliyorum

• Boyu kisa kizlar candir 😍

0|0
    0|0
  • Haksızlık etme kendine..

0|0
    0|0
  • Seni tanımayı çok isterdim..

0|0
    0|0
  • Boşversene devede de boy var

0|0
    1|0
  • erkeklerin yüzde 60 ı tıfıl kızlardan hoşlanır kilo almassan tabiki ufak tefek ele avco gelcek şekilde zıplata bilicegi hoplata biliceği seks için ideal bir durum :)

0|0
    0|0
  • kendinle barişık ol. herkesin kendine göre bir güzel tarafı vardır bunu degerlendir. kısa olması çokta önemli degil. asıl olan ne biliyomusun. şık olabilmek. şıksan heryerde farkedilirsin.

0|0
    0|0
  • Ben senin gibi minyon tipli kızlardan hoşlanıyorum üzülme çok güzel boyun var allahın gücüne gider deme öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• benim boyum 1.75 te ne oluyor. Ellerim ayaklarım biraz büyük boyum yüzünden. Topuklu giyemiyorum. Sen minyonsun kısa şortlar ve topuklu ayakkabılar sende çok hoş durur. Hem minyonluk kadınsılık katar. Neden böyle takıyorsun bence hiç üzülme önemli olan boy değil orantılı bir vücut

1|0
    0|0
  • kendinle barışmalısın. Topuklu giy o halde. kimse seninle kısasın dye dalga geçmemeli. kendinle barış lütfen

0|0
    0|0
  • Benimde 155 kilomu dengeledim vücudum a göre giyinmeye çalışıyorum çok ta problem olmuyor özgüvensiz olma bari bende çok takıntı yapıyorum ama yapacak bişeyim yok en azından bunu belli etmiyorum mesela gizli topuklu ayakkabı al içine birde hava yastıklı boy uzatıcı tabanlıklar al içine koy inan o kadar rahat vs uzun gösteriyorki :) bu arada erkek arkadaşım 2 metre boyunda ben ne yapayım şimdi sanki gıcıklık gibi 😐 bu arada siyah dalgıç kumaş ispanyol paça pantolon al instagram da jeanbu sayfasında altına da yüksek traktör ayakkabılar al ayakkabının boyuna göre kestir pantolon u eminim çok yakışır ve boyun da uzun olur :)

0|0
    0|0
  • ömrüm boyunca çocuk damgası yersin yaşlandığın zamanda inşallah boyun kısalmaz 5 ila 10 cm kısalma oluyormus :(

0|0
    0|0
    • off yaa :(

• hele bana geçen de otobüste biriyle konutum hangi okulda okuyorsun dedi adam üniversiteye gidiyorum dedim yeni mi başladın dei yok 3. sınıfım dedim yaa hiç göstermiyorsun maşallah dedi :/

• Daha iyi olsun canım boyuns takılma sağlıgın yeyinde olsun yeter neker var neler var görmeyenle duymayanlar yürüyemeyenler halimize binlerce kez şükür aljahım derdi olanların dertlerinw derman olsun

• Kendini sev. Kendinle barisik ol. Kendin hakkida olumsuz dusunursen hem kafayi yersin hemde ozguvenini kaybedersin. Yapma boyle. Herdaim sukretmeyi bilmelisin.

0|0
    0|0
  • Neden öyle düşünüyorsunuz. Bence boy herşey değildir.

0|0
    0|0
  • Sukretmeyi ogrenin yaa ne insanlar var su dunyada nasil hastaliklar var binlerce kez sukretmemiz gerekirken bu isyan niye? Neyin eksik elin kolun gozun kulagin neyin eksik yaa 5 10cm boyun kisa diye nasil isyan edebilirsin bir dusun lutfen ya

0|0
    0|0
  • Aman napçan sen yazık dünyanın koca üzerinde hayat niye zalim vurmuş sana

0|0
    0|0
  • Endokrinolojiye görün. Biraz uzayabilirsin

0|0
    0|0
  • Minyon tipli olmak insana ayri bir hava veriyo bosver ne o olye at gibi kadinlar var ben begenmiyorum şahsen 😅

0|0
    1|0
  • Bende kisayim ya nolucak sanki bu kadar takma

0|0
    0|0
  • Minyon kizlar tatli olur canim oyle düşünme

0|0
    0|0
  • Yanlış yapıyosun ya

0|0
    0|0
  • Ahaha ne deli insanlar var ya kendini cezalandiriyormuş 😂😂

0|0
    0|0
    • evet bu cezalandırmaya intihar etmeyi bile düşünmek giriyor.

• Benimde boyum kısa ama takmıyorum ama çok takıyosan doktora falan git

0|0
    0|0
  • Kafayı mı yedin kızım?
    Sen, başka insanların güzellik kriterlerine göre kendine değer mi biçiyorsun? Onların güzellik ile ilgili fikirlerini kendine empoze mi ediyorsun?
    Sana Demi Lovato'nun Stay Strong kitabını öneririm. Kitabın ilk cümlesi şu:
    Tamamen mükemmel yaratıldın..
    Küçük bir kız çocuğu düşün. Ona sürekli ceza veriliyor, aşağılanıyor. Ona dünyadaki en kötü yaratık olduğu söyleniyor. Kendisini iyi hissetmesi izin verilmiyor.
    Bunu yapanlardan nefret ettin di mi?
    Bu sensin, o küçük kız da sensin.
    Kendini cezalandırman kadar saçma bir şey yok. Sen toplumun sana biçtiği değer değilsin. Sen erkeklerin seks objesi hiç değilsin.
    Sen bir insansın, bir biireysin, seni sen yapan milyonlarca özelliği olan sen.
    Seni mutlu edecek şeyler yap. Ye, iç. Seni kötü hissettiren bir şey söylendiğinde poponu dönmen onlar için yeterli cevap olacaktır. Hayatında senden önce boyunu gören gereksizlerle bir saniseni bile harcama çünkü ölümsüz değilsin.
    "Kendini sevdiğinde, seni sevecek 2. bir kişiye ihtiyacın olmayacak."

1|0
    0|0
  • Sacmalama bende 155im ne gerek var kendini cezalandırmaya eminimki o boy sana çok yakısıyodur

0|0
    0|0
  • Bende kisa boyluyum da bu kadar dert edilcek bisey degil ayip cidden haline sukretmeyi ogren

0|0
    0|0
Yükleniyor...