Sizce ablamın dediği doğrumu?

26 yasında ablam var 4 senelik evli ve kapalı (sadece kendi evinde açılıyor) dinimize çok düşkün ben onlarda kalıyorum şuanda vucudu tam istediğim gibi ben bugün ona çok seksisin ablam Eniştem çok şanslı senin gibi karısı olduğu için dedim o da seni alanda yaşadı güzellik dedi bende yok be benim kalçam küçük baldırlarım kalın hiç kadınsı durmuyorum dedim o da olsun sen bir büyü evlen kocan seni güzellestirir daha çocuk sayılırsın onlar 2. planda sen onları bosverde kızların dövme yaptırıyo hızma yaptırıyo piersing yaptırıyo o kızları görünce rahatsız oluyorum hatta erkeklerinde bağzıları yaptırıyo midem bulanıyo dedi bende evet bende rahatsız oluyorum dedim o da ama ben sokakta başı açık olan kızları görünce de çok rahatsız oluyorum benim saclarımı ve vücudumu kocamdan başkası göremez evde kısa gecelik giyiyorum saclarımı düzleştiriyorum kocamın yanında ama sokakta asla öyle gezmem sende öyle ol bak sevmiyom öyle kocasından başka yerde kendini gösteren kızları çok günah ve çok itici onlar dedi sizce doğru mu diyo acaba

• Başından sonuna kadar haklı bende rahatsız oluyorum öyle insanlardan ablan en doğru insan onun gibi olmalısın
    A seç
  • Onu bilemem ama asla kimseyi dinleme kendi kararlarını kendin ver
    B seç
  • Ablana söyle bizde onun gibilerden rahatsız oluyoruz
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1015

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 9