Moda programı ya da kadın programları izlemek eziklik mi?

Işte benim stilim ya da kismetse olur gibi programları izledigimi söylediğimde bazilari iiyy yapma bunu falan dediler. Ve bugün tv de izlerken inatla yabancı müzik yapan kanalları açıp durdu sonra tekrar benim programı açıp cok saçma falan dedi. Sinir oldumm haliyle siz ne düşünüyorsunuz

0|0
7|1

En İyi Erkek Görüşü

• oda özenti tip. sor bakalım dinlediği şarkıdan ne anladı. sırf farklı gözükeyim diye hoşlanmadığı müzikleri dinleyenlere uyuzum.

0|0
    0|0
    • saol tatlım. artık evine gelipte yabancı müzik dinlemezler, şarkıcının adını bile telaffüz edemezler

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben onlari sadece insanlarin ne kadar kuculebilecegini gormek icin izliyorum. Koca koca insanlar bizim ilkokulda yaptigimiz sacma sapan tartismalari yapiyorlar.

1|0
    0|0
  • bn rezillik olduğunu düşünüyorum asla izlemedim ztn izleyemem bn okdr gereksiz muhabbetleri uyuyakalırım

0|0
    0|0
  • Degil tabi

0|0
    0|0
  • ben her güüünnn müge anlı izliyorumm

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin o yapimcilarin 😆

0|0
    0|0
  • Işte benim stilim rezalet bir program,

0|0
    0|0
    • Sana öyle gelebilir bu senin görüşün ve ben buna saygı duyarim. Ama ben izlerken birinin iiyy yapması sence normal mi

• Aynen ezik diyolar Ayy onu mu izliyosun diyolar guldur gulduru izlemeyince bu izlenmezmi diolar

0|0
    0|0
    • Cok sinir bozucu dimi isteyen istediğini izleyebilir. Popüler olmak ya da olduğundan farklı görünmek için yaptıkları sacmaliklar bence insanlarin

• Aynen katılıyorum

Yükleniyor...