Lütfen bana yardım edin?

Babam evde bizim yanımızda surekli osuruyor çok sesli yapma diyorum yapiyor. Kavga ediyoruz beddua ediyor ne yapmalıyım. Herhangi bir rahatsızlığıda yok keyfine gore yapıyor biktim artik

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• adamın evi yapar yapar babandanmı utanıyon

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Maalesef iyi bir örnek sergilememiş oluyor aşırı gazı varsa yalnız bir odaya geçse daha uygun olur olmadı siz başka bir odaya geçin.

0|0
    0|0
    • Lavobaya gidiyo yapiyo sonra kapıyı kapatiyo ne anlamı kaldi

• Evet haklisin. Dışardan çok modern aile gibi gorunuyoruz oyleyizde taa ki bunu yapana kadar. Odam var ama mutlaka aynı odada bulunuyoruz

• Eh sabır edeceksin

• Asdfsfsf :D

0|0
    0|0
  • Hahaha 😂😂 komedisin yaa

0|0
    0|0
  • Oyle karaktersiz birini ilkkez duydum

0|0
    0|0
  • Bence koro seklinde osurun. Belki anlar durumu da bir daha yapmaz

0|0
    0|0
  • Kaç senedir böyle kendini bildin bileli mi böyle?

0|0
    0|0
    • Önceden arada yapardi. Sesimi cikarmazdim ama rahatsız olduğumu anliyodu bir şekilde guluyodu benimle resmen dalga geçer gibi 3 aydir sürekli yapiyo

• Anladım sence peki muşambayla bezlenmekten memnun nasıl olunur yani yumuşak ve rahat bir bez diye mi muşamba düşündün acaba?

• Ordamısın?

• Sende sal gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• baban içindeki kötülükleri kovuyor anlayış gösterr..

0|0
    0|0
    • @nickoncu ben seni yaradana kurban olmam seni kurban ederim sen ne tatlı konuşdun öyle ayyy 😂

• Çakmak elinde bekle tam yaptiğinda atesle bak ne oluyo ciddiyim yap ben denedim sonuc superdi 😅😅😅

0|0
    0|0
  • Benimde sevgiliim yapıyo bunu ilk zamanlar yapmıodu zaman geçtikçe birbirimize alıştıkça yapmaya başladı süreklş yapıo sinir olıorm söleniorm ama dinlemio insan kız arkadaşnn yannda yaparmı hey allahm ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...