Şehit Kubilayı bugün kaçınız andı?

İzmir menemende Cumhuriyetin ilk yıllarında din elden gidiyor diye ortalığı karıştıran Huur çocuklarınca boğazı kesilerek öldürülen yedek subay Şehit mustafa fehmi kubilayı andınız mı?

Birkaç Mehmet öldü diye meclisi mi toplayacağız?" diyen şerefsizlerin bakanlık yaptığı ülkede bir Kubilay uğruna Menemen'i haritadan silmeyi dahi göze alabilecek kadar Mehmetçiklerine sahip çıkan büyük önder ATATÜRK'ÜN kıymetini bilmeyeninde... neyse saygılar..

Şehit Kubilayı bugün kaçınız andı ?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal medyanın bu olayını seviyorum, gündüz twitterda pek çok tweet gördüm Şehit Kubilay hakkında.
    Ruhu şad olsun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede "DİN " adı altında hep bir oyunlar oynadılar. Oysa ki hiç bilemediler DİN kalpte olur ve gösterişte kulllanılmaz. Bugün ülkemizde herşeyi gizliyorlar, saklıyorlar. Sütcü imam derler konusmalarında, nene hatun derler ama o gün geldiğinde de onlara bir fatiha göndermez saygı ve sevgilerini sunmazlar.

Bizim ülke kadar boş bir ülke dünyada yok. Ancak gösteris bizimkisi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fox tv de anılmıştı... bende biliyordum. o yüzden seviyorum o kanalı adamlar çok duyarlı...

Ruhun şad olsun Allah rahmet eylesin şehidim.

0|1
    0|0
  • Şeyidimin ruhu şad olsun, unutmam ve unutturmam.

0|1
    0|0
  • bugün metroda yazı gördüm biri kağıda yazmış bırakmış görsünler diye heralde bn de okuyup yerine bıraktım mekanı cennet olsun dedim

0|1
    0|0
    • içimizden güzel insanlar çıkmaya başladı nihayet

• yanlış olmasın izmirde böyle şeylere önem verilir

• Zaten bu huur çocukları İzmir den değil başka bir yerden İzmir e gelip o yıllarda bu olayı yapmışlar

Erkekler Ne Diyor 7

• Ruhu şad olsun

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin saygıyla anıyoruz bu toprak için canını feda eden bütün şehitlerimizi.

Yeri göğü yaratan yüce Allah buyuruyor ki

"Allah yolunda öldürülenleri ölüler sanmayin. Aksine onlar diri olup Rableri katinda riziklandirilmaktadirlar. Allah'in lütfundan kendilerine vermis olduklariyla sevinç içindedirler ve arkalarindan henüz onlara kavusmamis olanlari, kendilerine bir korku olmayacagi ve üzülmeyecekleri üzere müjdelerler." (Ali Imran, 3/169-170)"

Ve Yine Yeri Göğü Yaratan Rabbim

"De ki, Ey insanlar, şüphesiz ben göklerin ve yerin yaratıcısı ve sahibi olan ve kendisinden başka tanrı bulunmayan, hem dirilten hem öldüren Allah'ın sizin için görevlendirdiği peygamberim Sizler de Allah a ve O'nun okuyup yazması olmayan, Allah a ve sözlerine inanmış olan Peygamberlerine inanın, ona uyun ki, doğru yolu bulabilesiniz"(Araf 158)

buyurur.

Sana soruyorum be ey @Komünist-İmam.

Yaratan Allah'ın Sevgili Peygamber efendimizi bu şekilde anlattığı ona bu şekilde değer verdiği ve bir müslüman olarak bizimde kendilerine değer vermemiz gerektiğini gerektiğini buyuruyorken.

İki gün önce olan Mevlüt Kandilinde Peygamber Efendimizin doğum gününde sen onu andın mı da burada Vatanı savunurken Allah yolunda şehit olan Şehit Fehmi Kubilay üzerinden Atatürkü kullanarak ahkam kesiyorsun bakayım?

0|0
    0|1
    • Sen kim oluyorsun da bana bunları yazıyorsun be adam hangi akla sığınarak Peygamber efendimizi adın mı şunu yaptın mı diye ahkam kesiyorsun burada Amacın soruyu provakitife etmek ise bunu açıkça yap ALLAH'I PEYGAMBERİ ATATÜRK'Ü kullanıp bana burada ahkam kesme pis emellerine de BULAŞTIRMA !

• Fatih Portakal hatırlattı anmış olduk

0|1
    0|0
  • Hiç kimse anmadı.

0|0
    0|0
  • Anayasamizda turkiye dinsiz bir ülke olarak görunuyor bir asker ölüncede devlet şehitler ölmez diyor kicimla gülüyorum :D

0|0
    0|0
  • Atatürkün bütn harflerini niye büyük yazıyon ki yani

0|0
    0|1
  • Bunu ataturkcelere sormali sadece ataturk deyip geri kalan zamanlarda keyif yapanlar ataturkle beraber carpisan sehit dusen sehit vevgazileri unuturlar

0|0
    1|3
Yükleniyor...