Burada amaç ne (detaya bakın ) ?

Ben İstanbul'da çok denk geliyorum bazı erkek sürücüler yol kenarında bir bayan yürüdüğünde ya da dolmuş beklediğinde yavaşlıyorlar arabayla psıkoloık ya da sözlü taciz uyguluyorlar... ve kadınlar el kol yapmadan defolup gıtmıyorlar... benım mudahale ettıklerımde oldu etmeden tuyenlerde oluyor... ne sanıyorlar yani arabayla yanına gelınce kadının arabaya bınecegını falanmı sanıyorlar ya da tavlarız dusuncesındemı bu pislikler... yeminle bunların kafaları seylerınden baska sey dusunemez olmus... ınsan bu kadarmı mal olur ya :))))

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende yurtdışında yaşıyorum ve her dışaro çıkmamda böyle bir olaya ne yazık ki maruz kalıyorum. Ama artık öyle bir şeyi fark ettiğim veya hissettiğim an hiç tepki göstermem. Tam aksine kafamı diğer tarafa çeviririm ki, kendisi, dikkatimi alabileceğini sanmasın. Kendimi özel olarak koymak istemiyorum ortaya, ama onlara nekadar yüz verirsen okadar çok tepene çıkarlar.

0|1
    0|0
    • sessiz kalmak onlara cesaret verebilir tam tersi alın bir taş yerden savurun gitsin kafalarına camlarına nereye gelirse... her türlü kendinizi koruyorsunuz hukuken olsun etik olarakda olsun siz haklısınız...

• Ya şöyle bir şey var, genel anlamda yabancı birisiyle bu şekilde muhattap olmuyorum. Olamıyorum daha doğrusu. Ne önceden, ne şimdi ve ne sonrasında da yapamadım, yapabileceğimi de düşünmüyorum. Öyle şeyler fazla kaba benim vicdanım el vermiyor
      Düşünsenize; hergün dışarı çıkarken sırf biri size bakıyor diye öküzün trene baktığı gibi, o kişiyi taşlafığınızı

• O sadece İstanbul'da öyle değil sakaryada da öyle hele birde akşam 9 10sa saat yolda ıssız zaten kafalarını çıkarıp hayvan gibi bağırıyorlar arabayla takip ediyorlar ya da şarkı söylüyorlar korna çalıyorlar görmezden gelince sıkılıp gidiyorlar ama

0|1
    0|0
    • sen yanında yanı cantanda yine bir gaz spreyi elektroşok aleti falan bulundur neolur neolmaz... bizim buralar yine sessiz değil öyle ... dıkkat et kendıne

• pis sapıklar seninle aynı fikirdeyim amaçsız zavallılar bunlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...