"Atatürk'ün chpsi değiliz" ve "Atatürk'ün yaptıkları için özür dileriz" diyen dersimli kemal hakkında ne düşünüyorsunuz?

Atatürkçü olduğunu söyleyen insanlar bu sözlerden sonra neden hala chpyi destekler? Siz nasıl Atatürkçüsünüz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu zaman takdir ettim bu adamı Chpde değişim başlattı diye ama artık eleştiriyorum. Çünkü tam anlamıyla bir değişimi gerçekleştiremedi, kitleleri dönüştüremedi. Kısaca kendisinden bekleneni yapmadı. Bazen bu tarz pozitif çıkışlar yapsa da ben bu değişim hareketini çok cılız görüyorum. Chp halkın Chp si olmayı istiyor ancak eğer bunu başarmak istiyorsa sadece söz yetmez bunu daha güçlü bir biçimde ifade etmesi ve hatta yazılı bir reddi miras ve tüzük değişikliği yapması gerekir ki bu da şimdilik mümkün görünmüyor.

Ben artık Kılıçdaroğlunu samimi bulmuyorum ne yalan söyleyim. Bence değişimden ziyade, bir iki çıkış yaparak demokratların liberallerin oyunu toplama peşinde eğer cidden değiştini göstermek istiyorsa bunu kanıtlasın diyorum. Kişisel görüşüm böyle tabii farklı fikirlere de saygı duyuyorum ama artık sevmiyorum bu kılıçdaroğlunu ne yalan söyleyeyim. Yeterli değil beklentilerimi karşılamıyor.

4|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Talihsiz bir açıklama olmuş sevemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• doğru söylemiş

0|0
    0|0