Böyle görseniz napardınız?

Tv izliyorduk haber yani. Sabah haberleri. Sonra doğuda terörden zarar gören insanları gösterdi. Derken mini mini bir çocukla röportaj yaptılar. Ona ne isterdin diye sordular bu sabah kanal D izleyen bilir. Çocuk da barış istiyorum savaş bitsin dedi. Sonra biri o zaman abine söyle de polisleri vurmasın gawaatt! Diye bağırdı ağzını eğdi. Bana pek iyi gözükmedi. Tanımadıgı insan tanımadıgı aile tanımadıgı COCUK. Çok çirkin gözüktü gözüme siz olsanız ne düşünürdünüz çirkinleşmeden yazın haydi :)

Güncellemeler:
Böyle bir şey diye düzelteyim başlığı

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tek diyeceğim tamam kimse ölmesin ama sizin humanistliğniz tek taraflı hiç şehit olan gencecik canlar hakkında yorum yapanları görmedim ya da babasını şehit veren çocuklar için

0|0
    0|0
    • Yapıyorum tabii ki onlara da yapmadıgımı nereden çıkardın benim burada elştirdiğim şey ufacık bir çocuga böyle demenin manası ne bak şimdi sen de onun gibi bilp bilmeden tanımadan elwştirmiç oldun

• peki sen o çocugunun abisinin polise silah sıkıp sıkmadıgından eminmisin ki o lafı diyen insanı eleştiriyorsun? sen nerelesin bilmem ama ben doğluyum buralar televizyonda izlediginiz gibi değil

• He işte benim dediğim, o onun abisinin terörist olmadıgını biliyor mu ki bunu diyor ve neden hiç bilmediği ufak bir çocuga diyor bunu buna kızdim. Ben dogulu değilim. Fakat dogulusun madem oralarda herkes de mi böyle herkes yani sanki..

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne diyosun sen kalk bir süt falan iç hadi

0|0
    0|0
    • Kim ben mi neden

• Ne alaka bir davranışı eleştirdim sadece sen çokmu büyüksün he he herkes birbirini terslemeyw yer arıyor

• Yorumda atısmak olmaz relax ol ✌✌👌

• ağzına sağlık diyorum bağıran kardeşin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...