Hangi işte başlayıp mevkini makamı üst seviyelere cikarabilirsin?

Ne gibi bir işte mevki makamini daha üst seviyelere çıkartabilirsinil bunun hakkında bilgili olanlar var mı? Satış danismaligindan mudurluge çıkma gibi bir durum var mıdır? bana is onerirmisiniz? lütfen bu soruma ciddi cevaplar istiyorum soruyu yanlış yere çekip cirkinlesmenizi istemiyorum doğru düzgün adabinca cevaplar verin

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ablacım her işte en üst makama çıkabilirsin bu senin becerine bilgine yaptığın işi sevmene bağlı ülkemizde bu işler torpil falan filan bilimum oyunlarla dönüyor ama gönül verirsen inanırsan her işte makam mevki sahibi olabilirsin yeterki sevdiğin ve bildiğin anladığın kendini geliştirebileceğin bir iş olsun. kendinide fazla makam mevki ve yahut kariyer yapma hırsına kaptırma tökezlersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Cevap verecektim ama sorunun sonunda sapıtmışsın. Böyle emrivaki sorulardsn nefret ediyorum, ne halin varsa gör.

0|0
    1|0
    • Sitenin durumunu az çok goruo biliosaniz benim ne demek istediğimi anlarsınız

• Teşekkürler yine de hayırlı geceler

• İki senedir üyeyim, emin ol benim gibi düşünenler çok fazla. Doğru düzgün cevap alamayacaksın. İyi geceler.

• Endüstri mühendisliği.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...