En kıl olduğunuz insan tipi ne?

Herkesin şöyle hevesini kursağında bırakan, heyecanını dağıtan, lafı ağzına sokan biriyle bir anısı olmuştur. Peki sizce en kıl insan tipi nasıl biri? En gıcık olduğunuz kişi sizi nasıl gıcık etti?

En kıl olduğunuz insan tipi ne?

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Nankör olanlar sen onun için uyumazsın dinlersin yardım edersin destek verirsin o her şey düzeldiğinde ilk seni satar yaptıklarını unutur

0|1
    0|0
  • Önüne bakmadan yürüyen insanlar.

Bir konuyu bilmediği halde sanki o konunun uzmanı gibi davrananlar.

Şu 2 tipe aşırı sinir oluyorum. Ama biraz beklersem aklıma yenileri gelir elbette, insanlara karşı genel olarak bir nefretim olduğu için :/

0|1
    0|0
  • Kendini beğenmiş , samimi olmayan ve çok bilmiş insanlar. Bunların bir de her lafa atlayanlari, her şeye burnunu sokanları var ki evlerden ırak..

1|1
    1|0
  • Egoist

0|1
    0|0
  • Kendini bsy sanan, tanimadan bilmeden milletin arkasindan atan ve baskasini asaliyarak egolarini tatmin etmeye calisan, beynini kullanamiyanlardan hic haz etmem 😠

0|1
    0|0
  • Kendine bakmadan yorum yapanlara fena kıl oluyorum

1|1
    2|0
  • her boku biliyorum diye gezen tiplerin doğduğu güne kusmak istiyorum

0|1
    0|0
  • bir öyle bir boyle olan

0|1
    0|0
  • Ukala ve Geveze

0|1
    0|0
  • Hiçbir şeyi beğenmeyip kendi fikir üretemeyen beyin fakiri insanlara gıcık oluyorum. Mümkün olduğunca çevremden uzak tutuyorum pata küte giresim geliyor.

0|0
    0|0
  • Egolu ve çok konuşan tipler.

0|0
    0|1
  • Senin gibiler...

0|0
    0|0
  • Ukala bir insana tahammül edemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• lafa zik gibi girip herşeyi biliyomuş havasında olanlar sinirlerimi tepeme çıkarır , lıann hiçmi mal olmazsın ya. diyesim geliyo arada diyorum

0|1
    1|0
  • her insanı yargılayanlar

0|1
    0|0
  • Yalan söleyen ve sahtekâr insanlardan nefret ederim

0|1
    0|0
  • bu b*ktan medeniyetin kölesi olmuş gösteriş budalası pislik parçaları ve her insanla anlaşabilen yavşaklar

0|0
    0|0
  • Ben herseyi bilirim

0|0
    0|0
  • yalancı bencil umursamaz sahtekar pasaklı menfaatçi arkadan konuşan yüze gülenler

0|1
    0|0
  • buradaki yalaka erkekelr

0|0
    0|0
Yükleniyor...