Bağlandım galiba. Napcam şimdi?

bir çocuk vardı ona körkütük bağlandım. Onu şu an yakışıklı veya tatlı bulmuyorum fakat eskiden çok yakışıklı ve tatlı buluyordum. Neyse ben ona bağlandım. O beni yakın arkadaşı olarak görüyor ama ben onu hem yakın arkadaş hemde bağlandığım çocuk olarak görüyorum. Ben sizce napıyım?

Güncellemeler:
O da bana karşı bişeyler hissediyormuş ama sevgilililik kavramından ÇOK UZAK biri.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşma. Konuştukça canın acır. Hele birde yakın arkadaş ayağına sana sevdiği bir kız olur onu anlatır yıkılırsın.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Seni seviyorum de

1|0
    0|0
    • Bak onu yapmıştım arkadaşımla. O normalde hiç kimseyle sevgili olmak istemez. Ben ona seni seviyorum dedim en yakın kız kankam ona sana çıkma teklifi etse kabul eder misin demiş oda belki demiş. Ama bence beni üzmek istemediği için öyle dedi. bana öyle çok tepki vermedi. Ama onu kaybetmekten korkuyorum. Eğer yakın bir kız kankan sana seni seviyorum dese ama sen az bişeyler hissetsen ama sevgililik istemesen ne tepki verirdin?

• Belki olabilir demiş.

• Benim de oldu aynı olay cok yakındık ama kardeşim de derdik arada iyi ki de çıkmamışım diyorum ya hiç böyle öpüsmedik falan Ama hep birbirimize karsı koruduk benim kızlarla konuşmamı istemezdi bende onun erkeklerle ve bir defa gördüm konuştuğunu knka olarak falan dedi çok ağladım falan orda beni öptü hayatımın ilk öpücüğünü attı falan cok iyiydik snra 12sınıfta vedalaştık sıkı sıkı sarıldık yani eminim oda beni seviyordu ara da hala aynı samimiyet deyiz yani su anda hiç bitmeyen Arkadaşlık gibi belki ilerde evlencez de bilmiyorum ben burada kendimi anlattım ama yakın davran teklif etme zamana bırak içinde kalsın sevgi emin ol daha iyi oluyor zamanla olup olmicana sen karar vercen

• Bağlandıysan çözül 😆😊😆
    Şaka bir yana ilerisi icin bir ilişki olamayacaksa kafanda bu ilişkiyi platoniklik ilerlemeden vazgeç, unut.

0|0
    0|0
  • Bağlandıysan ben çözerim 😜

0|0
    1|0
  • Bence sevdiğini söyle eğer o da seni seviyorsa ve sen reddeceksin diye söylemiyorsa yazık olur tabii önce hayırlısını dilemek lazım ama madem seviyorsun söyle mutlaka.

0|0
    0|0
    • Eğer yakın bir kız kankan sana seni seviyorum dese ve biraz bişeyler hisetsen napardın?

• Birşeyler hissetsem elbette evet derdim ama helal dairesinde derdim, birlikte olmanın ikinci haftasında ilişki yaşayarak değil.

Kızlar Ne Diyor 1

• vazgeç

0|0
    0|0
Yükleniyor...