Lisedeki evde kalmış bayan hocaların kızlara çektirdikleri?

Varya hatırladıkça sinir krizi geçiriyorum he he karı 9. sınıfta saçım belime kadardı ve dümdüzdü bir gün uyardı ikinci gün toplamamıştım haberim yoktu bir baktım saçımı kesiyor k*lt*k hemen makası almıstım kadına dayamıstım hoca bak elimde kalırsın falan bana vurmuştu bitane ve bu olay istanbulun en yüksek puanla aldığı liselerin birinde oluyor sonra annemi aramıştım hemen annem teyzem ve anneannemle okulu basmıştı hiç unutamam yaa varya yine sinirim tepeme çıktı sizin var mı böyle anınız?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen o hocaları bana gondet

1|0
    0|0
  • sayko musun sen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okulun kuralları var müdürler öğretmenlere yükleniyor ama saçını kesmesi çok kötü gerçekten... Böyle öğretmenler yüzünden biz zora düşüyoruz :(

1|0
    0|0
    • Hatırladıkça karıyı dövesim geliyor arabasını çizseydim keşke 😂 bir tane polosu vardı zillinin. Bakın ben öğretmen aşığı bir insanım cidden anaokulu öğretmenim sevgi hocaya bile arıyorum hala ama o kadın o kadın varya o kadın bedia ümmühan denen o kadın😩😩

• Ya kadının gerçekten psikolojisi bozukmuş... Benim de vardı raporluyken yazılıya girecektim, okula sivil gittim diye demediğini bırakmamıştı... Sonra olaylar patlamıştı ama o öğretmen bozuntusu sayesinde öğrencilerime nasıl davranmam gerektiğini öğrendim

Yükleniyor...