Üvey Anne Vahşeti Yaşayan Varmı?

kelimeler bazen kifayetsiz kalıyo böyle olaylar karşısında..

Güncellemeler:
farkındayım nasılım diye soran aptaIlar kadar ilgi çekici bir soru değil ama bir dram filmi kadar etkili

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sonuç ne? Kadına ceza vermişler mi? Camerayi kim koymuş? Üvey annesi mi gerçekten? Ya bu nasıl birşey? İlk 1 dk zor izleyebildim. Sonuç neeeeee olmussssss

0|1
    0|0
    • o çocukların bu dünyadaki imtahanıymış tanrı 4 yaşındaki çocuğun böyle olaylar karşısında nasıl tepki vereceğini merak ediyomuş o yüzden olmuş yani çok önemli bişey değil

• @silenceasdeath Allah bilir o kadın da nasıl çocukluk hayatı yaşadı da öyle psikopat oldu. Bu bir kısır döngü aslında.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Haykırmak istiyorum

0|1
    0|0
    • haykırma mübarek tanrının sınavı diye kandırılıp bu boкtan dünyaya gelmişler sadece

• Ne insanlar var şu dünyada her gün bir yenisi ekleniyor. Allah yardımcın olsun çocuk.

0|0
    0|1
    • pardonda o allah dediğin varlık istediği için olmadımı bu olay? niye yardım etsinki şimdi?

• Bu söylediğimden bunu anladın ya başka cevap yazmıyorum. Allah akıl fikir versin ya da neye inanıyorsan işte...

• ben dinlemeye hazırım sevgili dostum saatlerce anlatabilir açıklama yapabilirsin 4 yaşındaki çocuğun bunları yaşamasının sebebini

• Konuya baktım, videoyu izledim, bir de yorum yapayım dedim ama senin şu yorumlarını gördüm: "... tanrının sınavı diye kandırılıp..." "pardonda o allah dediğin varlık istediği için olmadımı bu olay? niye yardım etsinki şimdi?"

Şu vakitte senin bu videodaki bayandan ne farkın kaldı? Zira O da belli ki Allah korkusu olmayan bir halde; sen de. O, yarın bir gün bu çocuğu bu dünyaya getiren varlığa ne cevap vereceğim sorusunu kendine sormaktan aciz; sen de ondan geri durmuyor gibisin. "Tanrının sınavı diye kandırılıp bu boкtan dünyaya gelmişler" ne demektir ya? Yüce Rabbimin işinden anlıyormuş gibi konuşmadan önce kendi nefsin tarafından kandırıldığını gör önce.

0|0
    0|0
    • öncelikle gizli cevap vererek kendinden ne kadar emin olmadığını gösterdiğin için teşekkür ederim.

ikincisi eğer böyle olayları sırf birinden korktuğun için yapmayacaksan bir anlamı olmadığını düşünüyorum. bu hareketleri engelleyecek duygunun sadece sevgi ve şefkat olduğu konusunda iddaalıyım.

• o zaman rahat olabilirsin canım kardeşim böyle konularda saatlerce tartışmaya açığım ağzımı bozup engelleme gibi bir huyum yok.

bu kadının bunu allaha karşı bir korku ya da sevgi duymamasından dolayı yaptığını şiddetle reddediyorum zira allahsızlık bu tip olaylara neden olsaydı nüfusunun %99 u ateist olan japonyada sağlam çocuk kalmazdı

• Her "Allah'sız" olanın aynı şeyleri yapacağını kim söyledi peki? :) Ona bakarsan Japonya'nın da tüm tehlikelere rağmen balina avcılığını bırakmıyor olması da benzer bir sebeptendir. Açlık, sefalet vb hiçbir sebep sınırsızlığın gerekçesi değildir. Bu kadının nefsi kendisine bunu yaptırır; başka tarafta bir başkasınnı nefsi önüne gelene tecavüz etme alışkanlığıyla köşeden sırıtır. Bir bakarsın dilinden ayet düşmeyenler önüne geleni doğrar; öte yana bakarsın "Allah olsa bu zulümler olmaz." diyenler de kendi nefislerinin tuzağında körleşmeye başlar. Sen öyle söylersin; ben böyle söylerim. Görüş farkıdır, saygı lazımdır; lakin bil ki görünüş aldatır.

Yükleniyor...