Parasızken nasıl vakit geçiriyorsunuz?

Kulaklık alıcam paraya kıyıp alamıyorum ya. 😞 Alsam biliyorum pişman olurum paramı gereksiz yere harcadım onun yerine ihtiyaçlarımı karşılayabilirdim diyee.

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Evden cıkmıom kanks

1|0
    0|0
  • Pek fazla parasız kalmam ama arada parasızlıkta iyidir, parasızlığı da severim, onun da ayrı bir zevki var :)

1|0
    0|0
  • milletten akbil isteyen isteye İstanbul u gezebilirsin

1|0
    0|0
  • Kulaklık ta artık bir ihtiyaç

1|0
    0|0
  • 1000 tl sadece motora harcıyorum
    aç kalmaya değer :D

1|0
    0|0
  • Olsada olur olmasada olur bazen 5 tl bile seni saatlerce oyaliyor parayla vakit gcmiyo tek yokkende guzel vakit geciriyorum varkende sorun degil yani..:)

1|0
    0|0
  • valla parasizken genelde evden cik-a-miyorum. d

1|0
    0|0
    • Aynen ama okula gitmem gerekiyor arada. Yanımda bir tek bozuklularla falan 3-5 lira 😂😂

• ben parami bozdurmuyorum. d bozuk oldumu hemen tumletirim. 100 lira bozulunca hemen bitio die bozdurmam bsi almam. byle byle zengin olcam şu an 100 liram var :)

• Ooow zengin sayılırsın 😂

• Tiyatroya git.

0|0
    0|0
  • parasız olmadım ki hiç :D

1|0
    0|0
  • Sana bir kulaklik gondereyim. Luzumsuz seylere para harcama.

1|0
    0|0
  • Huzur olsun da para zaten bulunuyor

1|0
    0|0
  • Uyuyarak

1|0
    0|0
  • Para para para varlıgı bir dert yokluğu yaraa :/

1|0
    0|0
  • Bu kadar düşündürdüğüne göre hayli pahalı olmalı

0|0
    0|0
    • 60 lira civarında 😂😂 ya çok pahalı değil tabi ama yine de boşa vericek param yok işte o yüzden bir alayım doye karar veriyorum sonra vazgeçiyorum

• Alıcam heralde eninde sonunda zaten. :D

• Ben de sen gibi kararsızdım yanlışlıkla aldım şimdi memnunum :)

• Kac para istiyosun evlat

0|0
    0|0
  • kredi kartımdan çek bakalım. adresi mesaj at birde link ver direk oraya gönderteyim.

0|0
    0|0
    • Hayır teşekkürler. :)

• Hayır ben buraya kimseden para istemeye gelmedim sadece soru sordum. Yanlış anladıysan kusura bakma amacımı belli edememişim

• Şaka yaptım. açıkca söyleyim paralıykende parasızkende vakit geçmiyor. Mesela şuanda para var vakit geçmiyor, baksana siteden çıkmıyorum. hemde derler, dışarda mevsim bahar günler su gibi akar. ama öyle değil be, zaman geçmiyor

• Cimri Misin Kız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gereksiz harcadigim şeylerin parasını ben kazandigim için pişman olmuyorum ben kazanıyorum sonuçta

0|0
    0|0
  • Evde, 20 liraya hap alip fdksjfdkjshfds

0|0
    0|0
Yükleniyor...