Kızlar, ne yapayım?

benim derdim karşı cinsle şu ana kadar hiç bir samimiyetim olmamasıdır 18 yaşındayım ne bir kız arkadaşım ne de samim olduğum bir arkadaşım oldu. hiç hiç olmadı kızlarala hiç konuşamam hemen yanaklarım kızarır utanırım ilk okulda bir kızdan hoşlanmıştım facebbok dan seni seviyorum yazdım ayı gibi kız olmaz dedi bende pardon kuzenim yazmış dedim ogünden beri ne görmüşlüğüm ne duymuşluğum var benim bütün hayatım böyle gerçi yalnız asosyal tip desen oda yok görseniz 15 yaşında ki çocuk dersiniz kilo desen 55 kiloyum zayıf yani ama onları pek takmıyorum giyimime tarzıma özen göstermeye çalışıyorum çok klasik olacak ama hiç kimse bana bakmıyooo ama cidden bakmıyor. bu sene okulumu değiştirdim sınıfta erkekler arasında herkesin sevdiği ama ezik biri kızlardan desen 5 aydır 1 kere bile konuşmadım gerçi her yerde erkeklerden yana sıkıntı olmuyo gene bir şeklde iletişim kurabiliyorum ama kızlarda hiç yok az açılmak istiyorum bunu sadece karşı cinsle konuşmak kaynaşmak anlamında değil genel hayat olarak şu pısırık özgüvensiz ezik halimden kurtulmak istiyorum

Güncellemeler:
takaydınız iyiydi
yalnızlığım her yerden belli daha sorumu okuyan yok

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşver bir şey yapma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...