Ya genelde yolda parasını düşüren biri görsem veririm paranız düştü diye en son bir adam 50 lira düşürdü verdim
Bu gün bir bayan migrosta 20 tl düşürdü bayan tam çıkarken yakaladım paranız düşmüş diye verdim bayan gayet alaycı bir şekilde parayı elimden çekip tatlım aldım kusura bakma varoşlara yardım etmek isterdim dedi buneydi ya şimdi sizce kötü mü yapmışım vererek

Güncellemeler:
Anlayamadığım kısım neremi varoşa benzetti kıyafetler pis yırtık falan olsa neyse gayet normal giyindim siyah bir badi etek deri mont siyah bunda ne var anlamadım elimde poşet yoktu diyemi acaba

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver pampa sen görevini yaptın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kadına kafa atardım... sen iyi yapmışsın boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kötü yapmışsın.

0|0
    0|0
  • sen doğru olanı yapmışsın o onun karaktersizliği..

0|0
    0|0
  • yahu sen yanlis yapmissin. kosarak yetisicektin 50 lira cikaricaktn. son parani dusurmussundur fakirligine kiyamadim al yaninda bulunsun diyp gidicektn. tabi paranin olmasi lazim d

0|0
    0|0
    • O kadar fakir değiliz her hafta 150 tl alıyorum burs parası vs. 50 tl var merak etme 😃hakketten iyi fikirmiş ama bana yakışmaz zaten iş işten geçti artık

• sende hep para düşürenlerin çevresinde dolaşıyorsun galiba... en son yerde para görüşümün üzerinden 10 yıl geçmiştir herhalde

0|0
    0|0
  • Yellozun onde gideniymis, ben ilsam suratina atardim...

0|0
    0|0
  • Sen insanligini yapmissin. Onda eksik bir yan bu, sen ondan ustunsun gozumde

0|0
    0|0
  • geri zekalılığı işte

0|0
    0|0
  • evet bra z öyle olmş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canim dogru olani yapiyosun tabi boyle insanlarda var malesef kiyafetin duzgun de olsa bisey zannediyorlar kendilerini

0|0
    0|0
  • Sen iyi yapmışsında o mallık yapmış

0|0
    0|0
  • Hayir canim gayet iyi yapdin

0|0
    0|0
  • Kadinin cumlesini tam anlamadim :/
    Sen parayi vererek iyi etmissin bosver.

0|0
    0|0