Sessizliği arıyor musunuz?

Sessizliği arıyor musunuz?
Depresyon veya anti sosyallik vakası olarak sormuyorum. Sadece sessizlikten hoşlanan var mı benim gibi, onu bilmek istiyorum. Ailede çocuk sesiyle yaşayanlar ararlar tahmin edebiliyorum, ama yalnız kaldığınızda sessizlikten haz mı alırsınız yoksa canınızı sıkar da ses olsun diye tv'yi mi açarsınız?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık konuşur muydu? İşte ben Yalnızlığın kalemi..
    Seviyorum sessizliği.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şu an fotonun cekildiği yerde olmak için neler vermezdim. yalnızlık ve sessizlik gibisi yok benim için. her ne kadar bazen bir insan sesi duymaya konusmaya ihtiyac duysam da cok nadirdir bu. kalan bütün zamanımı burada gecirebilirim. kendimle baş başa olmak kendimle konusmak bile kalabalıkta yalnız olmaktan daha güzel

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Aramıyorum. Her halükarda o zaten yakama yapışıyor.

1|0
    0|0
  • Sessizliği değil s*kssizliği arıyorum artık aseksüel olmak istiyorum

0|0
    1|0
  • arıyorum balkonuma cıkıyorum kapıyı kapıyorum odadakilerde ben ordaysam pek ilişmiyolar camdan denizi seyrediyorm

1|0
    0|0
  • bir şöyle ortam yakalayamdım ders vs yanına kahve
    ya ders vardı ya kahve yoktu bir b*kluk vardı ama çözemedim :D

1|0
    0|0
  • Sessizlige tahammulum yok. Yemek yerken bile konusmak isterim. Dus alirken sarki soylerim. Kahvemi hopurfeterek icerim. Powerturku acarim. Sessiz kalmaktan , ses duyamamaktan cok korkuyorum...

1|0
    0|0
  • Sessizlik gibisi var mı ya hele geceleri mis

1|0
    0|0
  • fotoğrafa bayıldım huzurlu hissettirdi

1|0
    0|0
  • ben ben ben

1|0
    0|0
  • Sırf o sessizliği yaşamak için gece yaşıyorum gündüz uyuyorum.

1|0
    0|0
  • Sessizliği aramaya gerek kalmıyor

1|0
    0|0
  • Her iki türlü de sıkılıyorum

0|0
    0|0
  • arıyorummm

0|0
    0|0
  • Güzel manzara

0|0
    0|0
  • Aramıyorum

0|0
    0|0
  • sessizdeyim

0|0
    0|0
  • Tabiki sesizlik bir insana cumle kurmak bana yorucu geliyor el kol ve mimiklerle anlatmak daha iyi dogal ses disinda diger seslerde rahatsiz edici bence

0|0
    0|0
  • senin gibiyiz merak etme :D

0|0
    0|0
  • Nadiren..

0|0
    0|0
  • yandlız değilsin kasma kafa dinlemek iyi gelir :D

0|0
    0|0
  • haz alırım daha dogrusu alıyorum zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• daha çok kalabalık arıyorum ben :D

1|0
    0|0
  • sessizligi seviyorum.
    ama bazen evde yalnizken korkup televizyonu actigim dogru :D

1|0
    0|0
  • Sessizliği severim.. Ararım..

1|0
    0|0
  • Sessizlik severim.
    Arada bir hafif klasik müzik ararım ama :)

1|0
    0|0
  • sessizlik insanı uyuşturuyo bence. sürekli kendinizlesiniz ve sürekli kendi kendinize düşünme halindesiniz insanı bir zaman sonra gerçeklikten soyutlar. o yüzden arada bir ses gerekli bence :)

0|0
    0|0
    • Birazda ruh halinden kaynaklanmıyor mudur sencede? Yani aklına taktığın konuların olup olmayışından, vs. Kafam rahatsa bence düşünüp kendini geliştirmenin bir sakıncası yok. Ama kafana birşey taktığında, aklını birşeyler kurcaladığında sıkılırsın kendinden. Derse gittiğim zamanlarda fark ediyordum, hoca ders anlatırken "oh, diyordum. Kendi sesimden başka bir ses" 😌

• Herkes kendi dininin ibadet şekliyle uğraşsın bence. Yoga budistlerin namazıdır. Spor'a başlayacağım ama ☺️ Hayal'de kurarım hemde bir dolu. Sende mutlu ol, huzur bambaşka birşey 😌

• aman canım sende spor olarak yap önüne put koyarsan namaz koymazsan spor oluyo o :D hepimiz olalım canım :D

• Bazen sessizlik iyidir ama kalabalik ortam en iyisi :) ben toplum insaniyim

1|0
    0|0
  • Aramıyorum

0|0
    0|0
  • Sessizlik en güzeli.

0|0
    0|0
  • Bazen sessizlik ihtiyacı oluyo ama çoğunlukla dinamik ve sesli ortamda kendimi iyi hissederim. Foto çok güzelmiş neresi?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ancak evlerin yapı tipinden, renginden ve hava'dan dolayı İngiltere diye tahmin ediyorum. Çatı katlarında oturmak istemişimdir hep.

Yükleniyor...