Eskilerde Hayat Niye Çok Güzelmiş?

Bir Kaç Gecedir Yeşilçam Sinema Filmlerini İzliyorum Ve Eskiler Çok Dikkatimi Çekmekte. İstanbulu Çekmişler 1 Tane Kilolu İnsan Yok Bayanlarımız Ne Şişman Ne Zayıf Tam Orta Halli Yani Harika Bir Vucuda Sahip, İnsanlarımız Fakir Zengin Farketmeden Mutlu Neşeli Güler Yüzlü, Bayanlarda Erkeklerde Aşırı Şık Giyiniyorlar Ve Erkekler Erkeksi Bayanlar Kadınsı Giyim Tarzlarına Sahip Birine Birşey Dediğinde Anında İlgileniyor Hemde Büyük Bir Neşeyle Her Yer Yeşil Ağaçlar Vs

Şimdi İse Kadınlar Erkek Gibi Erkekler Kadın Gibi İnsanlar Mutsuz Birine Saati Sor Döver Valla Yeşil Desen Eser Yok Her Yerde Fast Food Restoranları Bu Yüzden Kilolu Zayıflama Derdinde Olan İnsanlar

Ben Geçmişe Özlem Duyar Oldum O Neşe O Yaşam Biçimi Beni Çok İmrendirdi. Şimdi İnsanlık Bile Kalmadı Apartmanda Yan Komşuna Görünce Günaydın Diyorsun Döver Gibi Bakıyor Ne Olacak Bu Durum Sİzce.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Filmler her zaman gerçeğinden çok daha kusursuzdur zaten, yani eskiden insanların hep çok mutlu veya tam orta kiloda olduklarını zannetmiyorum sonuçta insan insandır hangi dönem olursa olsun her zaman her kilodan insanlar olacaktır veya her zaman insanlae yakınacak bir şey bulacaktır tabi samimiyet konusunda haklısın

0|0
    0|0
    • ben rahmetli dedemden biliyorum geçmiş anlattığında hayran kalmamak neredeyse imkansızdı. insanlar zayıftı çünkü çalışılıyordu herkes en basiti bahçesinde domates salatalık yetiştiriyormuş onlarla ilgilenmek bile yetiyormuş. şimdiki gibi masa başı ya da bilgisayar başı işler yok denecek seviyelerdeymiş. şimdi çocuklara bile ver tableti telefonu zaman geçirsin isteniyor ama eskiden sokağa çıkar top oynardık yakar top saklambaç bisiklete binmeler kızlar sek sek oynar ip atlar daha neler neler şimdi çocuğu sokağa çıkar arkadaşına aç bluetooth u karşılıklı oyun oynayalım diyor bu durumda kiloda beklenir başka şeyde ya da tencere yemekleri övünülüyor sağlıklı diye o zamanlar hamburger pizza mı varmış yani verdiğim örneklerde %100 demiyorum ama ağırlık güzel şeyler üzerine kuruluymuş.

• O zaman teknoloji bu kadar ilerlememişti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...