Chp'li vatan haini hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eren erdem adlı chp milletvekili. Bu adam Türkiye'nin teröristlere sarin gazı sattığını , Türkiye ile İran arasında bir savaş çıksa İranın yanında olacağını söyledi. Rus televizyonlarında Türkiye aleyhindede birçok söylemleri var. İşin üzücü tarafı bu vatan haininede Kılıcdaroglu olmak üzere hepsi sahip cıkıyor. Bu demek oluyorki bizde böyle düşünüyoruz. Atatürk'ün eminim kemikleri sızlıyordur partimi vatan hainlerine emanet etmişim diye. Yazık gerçekten.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ataturkun kemikleri asil turk halkina emanet ettigi binlerce sehidimizin kaniyla bulanmis bu topraklar icin bu vatan icin sizliyor ;) partideki adamdan daha onemli olduğunu dusunuyorum bu topraklarin. Ama akli 3 kelimeyle sinirli olan insanlarimizin ulke deyince sadece siyasetten partilerden baska bir sey gelmeyen o akillarinin bunu idrak edememis olmasi hic de sasirtici bir durum degil. :)

0|0
    0|0
    • Atatürkcuyum dıyenlerın hepsı goygoycu. benim ıcın Atatürk adam gibi adamdı. Ama onu savunanlar adını kırletıyor bu liderin.

• atlarla aran ıyı sanırım tercih meselesi tabi. Yok bana binemez kımse. Sen kendını dusun bence

• Tabiki hayvanlarla aram iyi :) onların da sevgiye ihtiyaci var herkes gibi.

En İyi Erkek Görüşü

• Terörist dediğin kişilere yani İŞİD'e silah yardımı yapıldığı kanıtlı. Yani gerçekleri söylemiş adam.

1|0
    0|0
    • Alal kesin öyledir. Chpli diye adam illa savuncaksınız yani vatan hainini?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne uzattiniz varya

0|0
    0|0
  • eren erdem gibi o mecliste bir tane milletvekili yok az bile söylemiş bu rezil ülkeye

0|0
    0|0
    • kapı orda?

• pardn sen daha aksam dısarı cıkamıyorsn fazla yük yükledm sana

Erkekler Ne Diyor 3

• Suriye Ghouta'da atılan kimyasalların ana maddesi Türkiyeden gönderilmiştir. Bunu reddeden Dünya'dan haberi olmayan aptallardır.

1|0
    0|0
    • He he öyle. Bu ülkeyi satıcak kadar aşagılık bir adamı savunan aynı onun gıbıdır.

• Senin gibi kör vatan sever olacaksam bu şekilde hain olmayı kabul ediyorum.

• tamam git aponun elini öp smdi

• CHP li ve vatan haini yan yana çok güzel yakışıyo :)

0|0
    0|0
    • :)) Atatürkden nasibini almamıs bu partidekiler

• Chp'li olduğu için takdir ettim. Bende türklere ve müslümanlara karşı her safta yer alırım. Lanet olsun bizim ırkımıza ve dinimize.

0|1
    0|0
    • Türk ve müslüman karşıtlarının sonu belli kara toprak.

• Ya bas git pis müslüman.

• tamam pig. Git kendı bokunu ye smdi :))

Yükleniyor...