Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu şey?

şu an Türkiye'nin en çok ihtiyaç duyduğu şey ne sizce? Bence: eğitim.
Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu şey?

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle eğitim.
    Eğitim sistemi mükemmel olan bir ülkenin vatandaşı sorgular, araştırır bu yüzden hiçbir zaman mükemmel bir eğitim sistemimiz olmayacak ama insan yine de umut ediyor işte.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede güvene ihtiyaç var ve bazı pisliklerden kurtulmaya ihtiyaç var

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kesinlikle akp egitimde pek yenilik yapamadi ve egitim sistemimiz akademik basariya dayali,
    Pratikte ve insanlikta pek de bir sey yapamayan nesil yetistirildi/yetistiriliyor..
    Gerci her zaman soyledim ilk once birey olarak sorumluluklarimizi yerine getirmeliyiz,
    Toplum kendi kaderini degistirmek zorunda:))

0|1
    0|0
  • bu resme katılmıyorum. o yatan hocalar nerede? gece gündüz bilmem kaç sınıfa sınav hazırlayıp onları okuması ertesi günün ders notlarını hazırlaması sistemdeki öğrenci işleri seminerleri ws... ben hiç böyle yattığımı hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
  • bir kere türkiye bu sınav zorluklarını kaldırsın ya sınav üstüne sınav yok 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor falan her doğru gittinde benim canımdan can gidiyor :(

0|1
    0|0
  • Bilinç ve hukuk yapılandırılması, rüşvet ve yolsuzluğa karşı sert önlemler alınması, önlenmeye çalışılması.

0|1
    0|0
  • kesinlikle eğitim, her şeyin başı eğitimdir çünkü

0|1
    0|0
  • Önceliği biat etmek değil, düşünmek olan insanlar.
    Disiplin, denetim, sorumluluk alma becerisi.

0|1
    0|0
  • eğitim evet ama kesinlikle Türkiyenin eğitim sisteminden uzak bir eğitim olmalı..

0|1
    0|0
  • Daha bilinçli bir toplum

0|1
    0|0
  • Yaratıcı düşünceyi geliştirmek gerek
    Ezbere dayalı eğitim, hazırcılık insan beynini köreltiyor
    Osmanlının çöküşü bile hazırcılıktan ötürüydü, üzerine gram eklemedi, olanı sömürdü. Biz de onların enkazlarıyız.

0|1
    0|0
  • Bir bombaya ihtiyacı var atacan hepsi ölecek ya Yaşamasın kimse.

0|1
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum. eğitim. eğitimli kişiler tarafından verilmesi şartıyla :)

0|1
    0|0
  • Calismaya ihtiyac var vatanı kurtarmak için eğitim sistemi kötü su bu konustuk da simdiye kadar ne oldu camur atmayı da konusmayifa birakip icraata gecmeliyiz

0|1
    0|0
  • Eğitimden, şuur ve idrak...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• tabi ki sevgi. Derin mesele, açmayacağım ama aevgi değerleri olmadan ne inşa etsen yıkılır. sevgi değerleri ne mi
    Doğruluk, dürüstlük
    sonsuzluk
    saflık, içi dışı bir olmak
    Benvillikten öte sen diyebilmek.
    kin, nefret, öfkeden kurtulup bir olabilmek.

insanlar sabırsızlaşmış. öfke dolmuş. gönlü keşfedemeyip değerini topluma göre biçiyor, ona göre sevip yaşıyor. sevmeyi bile gönlünce yapamıyor. korkuyor. haklı da olsa korkuyor. ama korku içinr işleyip sevgisini önlüyor, gönlünü karartıyor. sevmezse korkularını yenecek gücü olmaz.

eğitim dahş sevgiyle olur. yoksa zalim doğar.

0|1
    0|0
  • Adalet...

0|1
    0|0
  • At gözüyle bakan insanlar hiç bir şeyi göremez sadece aciz bir şekilde hükümeti suçlar. eee nede olsa yıllar önceki dönemlerde eğitim süperdi parası olmayan okuyamıyor eğitim alamıyordu. Şimdi adam işetme bitiriyor dağa çıkıyor adam kamu yönetim okuyor sokakta eylem yapıyor ekmek alıyorum lafıyla eylem yapıyor. şuanki türkiyeyi eleştirmek isteyenler önce bir geriye baksınlar.

0|1
    0|0
  • Karşı düşünmeye ve fikirlere saygı geçen bir kiliseye girdim yüzlerce yıllık atalarımız ne güzel saygı göstermiş fethetse bile korumuş saygı göstermiş yüce bir olguyu saygıyı bize miras bırakmış ama artık yok olmak uzere

0|1
    0|0
  • Türkiyenin ihtiyaç duyduğu tek şey benim başbakan olmam

0|1
    0|0
  • hocalar artık iyice mazoşist oldular biz acı çektikçe zevk alıyorlar

0|1
    0|0
  • Bence idam cezasının geri gelmesi

1|1
    0|0
  • hainlerden temizlenmeli

0|3
    0|0
  • eğitim şart

0|1
    0|0
  • İktidarda kim olursa ülkenin kaderi o tarafa gider eğitim falan demekle olmaz işi tepeden hallediceksin.

0|1
    0|0
  • Ahlak

0|1
    0|0
Yükleniyor...