Neden sürekli kalbimi kırıyorlar? Ben mi yarattım kendimi sanki?

Sürekli alay konusu oluyorum. Sevgilim uzun boylu diye ilişkimiz bile alay konusu oluyor yeri geldiğinde. Onunla el ele tutuşamıyprum, sarılamıyorum utandığımdan. Boyum 1.50 diye sürekli baskı var üstümde. Hep aynıydı bu durum. Ne yapabilirim yani? Ben mi yarattım bu bedeni? Ailemdeki herkes kısa, ben de kısayım doğal olarak. Ne suçum var da sürekli kalbimi kırıyorlar?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Onlara ne ki? Sevgilimle aramda 40 cm bile olsa onlara ne yani? Birbirimizi seviyoruz ve onlar bu ilişkiye karışamaz. Siz de hiç bunları düşünmeyin, diyenleri de hiç takmayın.

0|0
    0|0
    • Ya zaten normalde böyle düşünmem gerek ama en yakınım dediğim insanlar bile boyumla dalga gecip kahkaha atabiliyorlar. Ne kadar takmıyorum desem de ister istemez kalbim kırılıyor.

• Onu da ancak kendinizle dalga geçerek aşmanız gerekiyor.

• Kendinle barışman gerek önce yoksa en ufak buluttan nem kaparsın. Paronayak olmana kadar gider bu durum. Çevrene kulak tıkamayı öğrenmelisin. Emin ol senden uzunlarında da başka şey buluyorlar, yok burnu yok tepsi poposu bla bla bla... Karşında örnek yaratılan gibi konuşan insanımsılara ''Konuşuyorsun ama tek duydupum bıdı bıdı bıdı..'' demeye başlarsan kendin için en büyük iyiliği yapmış olursun.

0|0
    0|0
  • Üzülme. Kıskanıyorlar seni. Alay konusu olmasına izin verme sende daha çok sarıl daha çok mutlu görün kıskananları çatlatın bence

0|0
    0|0
  • sevgilin 1.70 ya da 1.65 olsaydı da sever miydin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...