Toplu taşıma araçlarında bılınçlı karşı cınse surtundugunuz ya da fazla yaklaştıgınız oluyormu?

Toplu taşıma araçlarında rahatsız edılıyormusunuz? Edıldıgınızde mudahale edıyormusunuz sessız kalıp hemen ınmeyemı calışıyorsunuz?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yanlış anlarlar diye dokuncağım varsa da dokunmamaya çalışırımda.. bir kere şahit olduğum şey yok artık olmaz böyle şey dedirtti.. bir tane çok alımlı bir kadın olduğunu düşündüğüm rujlu mujlu kişi indikten sonra tek kişilik kabine girdi aynı kabinden koç gibi bir erkek çıktı.. hani fatih üreğin efemsi halleri gibi.. bilirsin.. çok merak ettim otobüste neden kadın kılığıjnda dolaştığını.. çünkü otobüste hiçbir kadına en ufak ilgi alaka göstermeyip etekli metekli rujlu abimizin 4 yandan etrafını sarmıştı sapık adamlar.. sapıkların dikkatini kendine çekerek genç kızları bu manyaklardan kurtarmak için yaptığını söyledi.. üstelikte bildiğin taş fırın adam.. birde bayanların işi çok zor dedi.. herkesin aleti elimde belimde dolaşıyor bunlar nasıl dayanıyor dedi adam bana :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir olmadi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Genelde sarkan sapık evlatları oluyor kızlara bende kız arkadaşa gel sen buraya otur diyorum yerimden kalkıp o durumdan kurtulsun diye bende adamın arkasına geçip değdirir gibi yapıyorum bozuluyor ses çıkaramıyor :D

0|1
    0|0
  • Bir gün otobüste giderken ellerimle demirlere tutunuyordum geldi kızın biri önüme geçti ve ben ona sarılıyormuşum görüntüsü oldu, sinirlendim ve yanından uzaklaştım. Öyle bir şey olduğu zaman yanından uzaklaşırsın olur biter.

0|0
    0|0
  • Toplu taşımayı kullanmayı sevmiyorum sürekli sapkın kızlarımız kalçalarımızı ellemeye çalışıyor falan hiç hoş değil

0|1
    0|0
  • Rahatsız etmem kimseyi.
    Ş*rfsz değiliz.

0|1
    0|0
  • Ben köşeye çekiliyorum kendi halimde takılıyorum.

0|0
    0|0
  • Oluyo

0|0
    0|0
  • bir defa başıma geldi cüzdanı çalıyolar sandım iki tane kız özür felan dilediler konu kapandı. tacizcimi hırsızmı bilmem tavır koymak sessiz kalmamak en iyisi

0|0
    0|0
  • Arkaya doğru geçerken bilerek elimi bir kızın popona sürterek ilerlemiştim hiç unutamıyorum o anı aklıma geldikçe azıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır olmamasına özen gösteriyorum

0|0
    0|0
  • toplu taşıma topsuz taşıma vs.. kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • aaa çok ayıp ya

0|0
    0|0
  • Şerefsizliğe gerek yok, Böyle bişey olmamalı zaten

0|0
    0|0
  • Inanmicaksiniz ama geçen gün kızın biri bana sürtündü

0|0
    0|1
  • kaç kere oldu bir kere sürtününce kızlar kendi yanaşıyor sürtünüyor zaten gizli açlık var sekse karşı kızlarda bilmesssiniz biz erkekler neler çekıyoruz :(

0|0
    0|0
    • trayvamda kaç kere elleştiler bana :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet rahatsız eden erkeklik organına sahip yaratıklar var.

0|0
    0|1
Yükleniyor...