Gerçekten Türkmüsünüz?

Esenlikler dilerim. Öncelikle konuya şurdan girmek istiyorum bu açtığım konuya saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen. Asıl sen Türk değilsin veya sen Russun gibisinden şunu belirtmeliyim ki ben Türkiyede Kırgızistan'da bulunan çoğu kişiden daha Türk insanlar gördüm. Ancak buranın adı Türkiye diye burada ki herkes soyca Türk diye birşey yok. Tabi ki kafaca Türk olmak ile birlikte Soyca Türk olduğunuz da yüzde yüz Türk olmuş olursunuz. Kırgızistanda ki çoğu kişi Soyca yüzde yüz saf Türk olsa da kafaca rus olan çok insan var. Türkiyede de aynı şekilde. Ancak biraz daha tersi Soyca Türk olup kafaca Arap, İngiliz olan çok insan var. Veya Soyca Arap, Kürt olup kafaca Türk olan var bu soyca başka soydan olan insanlardan bir halt olmaz zaten Türklüğe dair. Neyse konumuza dönelim Türkler anadoluya Orta Asya'dan geldikleri gibi kalmadı yani en azından büyük bir bölümü kalmadı. Çoğu başka soylar ile karışarak soylarını bozdular ve melez oldular. Bu tarzım değil birşey. Türk fenotipi dediğimiz şey dünyaca bilim adamları tarafından araştırılmış ve kesin kanıtlanmış birşey bilim adamlarına göre ve Orta Asya'da yapılan kazılara göre Türk fenotipi (Kafatas, Yüz, Vucüt, Kültür) şöyledir.
Breakesefal Kafatası (Geniş büyük hafif Mongolid'e kaçan)

Düz yukarıya doğru basık burun veya hafif eğimli düz burun (Asla Gaga Burun Değil)

Orta boyda veya Küçük kulak ne tam yatık nede yanlara doğru çok açılmış normal (Yatık ta olabilir nadiren veya çıkık)

Gelişkin veya çıkık elmacık kemikleri.

Çekik veya çekiğe yakın çekiğimsi göz yapısı.

Muntazam dudak (Köfte veya Çilek nadiren bal veya dü

Güncellemeler:
Orta veya ortadan uzunca boy.

Buğday veya Bembeyaz ten.
Türkler cemiyetçidir. Topluluk halinde takılmayı severler.

Yanlız Türkler ise kendince bir davanın peşinden koşan ve sadece o davadan olan insanlar ile takılan Türklerdir.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende Türküm de bu kadar araştırmadım genetik yapıyı

0|0
    0|0
Yükleniyor...