Arkadaşlar anlattığım kişiyi çözemiyorum sizce nasıl biri?

benim bir arkadasım var çok tatlı sevimli yanakları tombik kendisi tombik kısaca çokk tatlı ama hiç ama hiççççç konuşmuyor sesi çokk güzel ama çokkkk kısıkkk kız konuşmasada çok tatlı sevimliliği kendini sevdiriyor zaten 3 ay geçti hep öyle takıldık ben sordum o cevapladı v. s v. s bugün hakkında bişey öğrendim servisteki birisi buna çekil falan demiş bu tınlamamış çekilsene a... g... demiş birisi buda bişey dememiş heralde sonra bu servirsten inmiş orta parmak yapmış kızda buna al da onu g... s*k demiş :o sizce nasıl birisi? kızın eşyaları hep orjinal defterleri hep 10,20 tl lik azıcık sayfalı defteri 10 tl :o hep marka takılıyor ama fotoğraflarındaki evleri çok eski eşyaları çok eski sonra babası ölmüş bu kızın annei ve kardeşi kalıyo zengin mi fakir mi yardımcı olmak istiyorum ama açılmıyor bana eve gideren o kadar uzun yolu yürüyor 1 saatlik belkide 1,30 saatlik servise niye binmiyon diyom o da canım yürümek istiyo seviyorum diyo ya ben hakketen çözemedim napmam lazım bilemedim siz olsanız napardınız?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• bir zaman sonra açılır hem atlama yavaş yavaş konuş kizla

0|0
    0|0
    • kıza kendimi güvendirmek için herşey yaptım ama artık çözemiyorum çok değişik birisi

• Ne var kendine kufur edilmis bir susmus iki susmus artik el kol hareketleriyle de kufur taciz baslarsa her normal insan artik kufurle karsilik verir.
    yürümesi kendini ferahlatmak icindir ne güzel. Marka takilmasindan sana ne? Sessizse icine kapaniktir. Icine kapanik insanlardan cogunlukla zarar gelmez. Sorunlari vardir her ergen gibi. Ailevi sorunlari da eklenmis olabilir.

0|0
    0|0
    • yaw ben marka falan karışmıyom tamammı? bilip bilmeden konuşma sadece maddi durumları iymi çözemedim yardımcı olmayı çok istiyorum onu demeye çalıştım sen ne anlamışsın

Yükleniyor...