Cidden üzülüyorum bu konuda ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar. Benim bir arkadaşım vardı ve onunla arkadaş grubumuz vardı ondan sonra biz daha iyi anlaştığımızı farkettik ve daha yakınlaştık hatta kardeşim gibi diyebilirim mesela aile sırlarımızı bile bilir annem ve yakınlarımız da çok severdi aynı şekil bende öyleydim onun için son günlerde bir şey oldu soğuklaştı diğer gruptakilerle benden daha çok yakın olmaya başladı bugünde sınıfta oturuyodu yanımıza gelmedi bende gittim bişeyin mi var diye sordum biz kader arkadaşıyız ayrıca birbirimizi üzgün görsek hemen dayanamaz bu soruyu sorardık bende öyle sorunca yüzüme bile bakmadı benim olduğum ortamdan uzaklaşıyo ayrıca. Onların sınıfta bir kız var o bana gelip senin ceren diye bir arkadaşın vardı tanımıyon herhalde gibilerinden laf çaktırdı bende evet tanıyorum en yakın arkadaşım ama artık farkında değil herhalde dedim hiç bişey demedi. Gerçekten çok üzülüyorum böyle olmasına en zor zamanlarımda ve en yakınım dediğimin böyle yapması çok derinden etkiliyor ve üzüyor ayrıca ben çok duygusal bir insanım gerçekten kalbim acıyor insanın kalbi acır mı acıyor işte 🙍

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Üzülme zamanla geçer.

0|0
    0|0
    • Üzülmemeye çalışıyorum ama güvendiğim insanın böyle yapması çok ama cok üzüyor

En İyi Kız Görüşü

• Evet acır. Ama üstüne düşmeyi kesinlikle bırak sonra sen pişman olursun. Bırak kendi haline mesafe koy gerisini o düşünsün

0|0
    0|0
    • Üzülsemde belli etmem zaten yavaştan mesafe koydum haklısın

• Ben kardeşim dediğim insanla konuşmuyorum şu an. Kimse vazgeçilmez değil. O an çok canın yanar ama zaman geçince helede onun davranışları karşısında senin ne kadar üzüldüğünü hatırladıkça aptalmışım ben deyip kendini suçlarsın. O nasılsa sende öyle davran. Sonra ahlayıp vahlayan o olur emin ol :)

• Haklısın bir de bu açıdan bakıcam

Erkekler Ne Diyor 3

• Git bunları güzel bir mesajla ona söyle bence
    Baktin sallamiyor daha hicbisey yazma zor ama sen sil onu acizane fikrim :)

0|0
    0|0
  • ya arkasından gizli bir iş çevirdin öğrendi
    ya da öyle sanıyor arkandan dedikodu sallamışlar best friendinde onlara inanıyor git ve açık açık sor.

0|0
    0|0
    • Sordum zaten neden böyle düşünüyosun dedi ama hala aynı hareketlere devam ediyo

• o zaman bırak çok kasma üstüne gitme zaman herşeyin olmasada bazı şeylerin ilacıdır :)

• okumadım ama barışırsınız inşallah

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...