Hocanın yazdığı şifa ayetini kardeşim takıyor. Takmali mi sizce?

Bu hoca baya hastalari iyileştirmiş. Kardeşim de halüsinasyon görüyordu ve saçma konusuyodu. Olmayan seyleri anlatıyordu. Hoca muska mi ne yazdi cev-şen takıyor. Hoca iyi cinler var demiş. Yani kardeşim kurani acip okuyodu, ezbere sure okuyodu. Ayrica doktor da ilaç vermisti 2 ay kullandi ben iyiyim dedi birakti.
Hoca muskayi yazinca iyileşti. Normal yasantisina döndü. Muskayi takmasa geri hastalik tekrar eder mi?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Keramet ne hocada ne de muskada.. ama cevşen taşımak güzeldir tabi okumak da gerek, çünkü sahih hadis vardır peygamberimizin cevşen okuduğuna dair. Zaten Türkçesini okuyunca da çok güzel ve anlamlı olduğunu görürsün. Ama sakın marifeti hocadan ya da bir bez parçasından bilme. Hastalık da sağlık da Allah'tandır..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O Muska dediğin üçken kolye gibi birşeymi öyle birşey ise çocuklara takıyor her çocukta var boynunda içinde dua yazıyor diye biliyorum :) Bir ara sende takmışındır kesin.

0|1
    0|0
    • Evet ama hocanın el yazısı. Kardeşime neden böyle oldu bilmiyorum. Annemin dediğine göre iyi cinler var demiş hoca.

• 3 Harflilerin Var olduğu bir gerçek şimdi. Bizim gibi dini görevlerini yerine Getiren müslüman cinlerde var. İnanmayan cinlerde var yani kötü cinler bunlar musallat oluyormuş insana. Ama musallat olmasını engellemek için sabah Ayet-i Kürsi okumak yetiyor. Ama yanı sıra kardeşinin sorunu piskolojik de olabilir o muska gibi şeyin onu koruduğunu düşünür ve iyileşir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmiyorum onu bir deneyin

0|1
    0|0
  • bu hoca nerde kardeşim? aslında bu konuyu hocaya danışsan daha iyi olur bence

0|1
    0|0
    • Ben başka sehirdeyim

• Yani durup dururken mi olmuş

• bu konu hakkında bilgim var bence çıkarmasın kardeşin muskayı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...