#Direksiyon Sınavına #Araba İle Gidenlerden misiniz?

#Direksiyon Sınavına #Araba İle Gidenlerden misiniz?
Rutin Uygulama Esnasında Trafik Polisleri İçin Eğlenceli Olabilecek Durumdur.

Üniversitede Okuyup ÖSS Sınavına Girmeye Benzeyen Durum.

Amerika'da Zorunlu Olan Durumdur. Nitekim Direksiyon Sınavında Size Araba Tahsis Edilmez Eğer ki Arabanız Yoksa Direksiyon Sınavının Yapıldığı Yerde Normalin Kat be Kat Üstünde Bir Kiralama Bedeli İle Araç Kiralamak İçin Sıralanan Araç Kiralama Firmalarından Birinden Kiralamak Zorundasınız.

ilk Yardım Sınavına Steteskop, Ya da Tıp Diploması İle Gitmekle Eşdeğer Yaklaşımdır.

Ya da Motor Sınavına Motorla Gitmek Gibi..

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @UntilTheGrave @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @Alooğ @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Evet Gittim.
    12% (1)50% (8)38% (9)Oy Ver
  • Hayır Ne Münasebet..
    88% (7)50% (8)62% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Yazılı sınavdan da uygulama sınavından da 100 aldım ve bunu hala nasıl yaptım bilmiyorum 😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Ehliyete var daha en az 3 yıl :)

0|1
    0|0
  • Ben ehliyetimi almadim daha cevaplayim mi yinede😶😶😶

0|1
    0|0
  • Ben geçen sene aldım ilk sınavı 80 le gectm. kursa gitmeden kitana calistm direksiyon ise 3. girişte anca aldm :D ders almadgm hoca kalmadi direksiyon sinavi icin habire para oduyodum sinava giriyorum sürekli sınav parası ders parası gectim snaiyorum kursu ariyorum bir bakiyorum kalmisim sonunda adam çok sukru geçirdi ama sonuc araba süremiyorum :/

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma sağolsun :D EGO :D

0|1
    0|0
  • bu tarz bir şey başıma gelmedi. ehliyetim yok. araba kullanabiliyorm ama amatörüm.

0|1
    0|0
  • Geçmiş zaman hatirlayamadim simdi:P

0|1
    0|1
  • 4 sene oldu alalı öyle bir şey yapmadım çok soğuktu yalnız buz gibi hava önde komisyon üyesi arkada hocan bir tane daha komisyon üyesi 90 ile geçtim motor bilgim de iyiydi

0|1
    0|0
  • Ehliyetim yok

0|1
    0|0
  • Ayyy ne gerek var ya ben toplu taşımadan yanayım hava kirlenmesin :P

0|1
    0|0
  • Ehliyet sınavına hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • bir arabam bile yok :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çünkü o zaman her kes kendi arabası ile giriyordu.. Arabası olmayan ehliyeti biraz zor alırdı.

0|1
    0|0
  • Arabayı kim kaybetmişte biz bulalım

0|1
    0|0
  • ben arabayı aldıktan 6 sonra falan ehliyet aldım

0|0
    0|0
  • Biz araba kullanmayı devletin bize tahsis ettiği Ranger lardan öğrendik https://m.youtube.com/watch?v=pC8WOr12n2k

0|0
    0|0
  • b sınıfı ehliyet için sınav yerine motorsikletle gittim çünkü a2 ehliyetim var

0|0
    0|0
  • ehliyet aldığımda üniden yeni mezun bir toy idim
    tabiki servisle bıraktılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...