Aldatan Karısını ve Aşığını Öldüren #DELİKANLIYA Ne Ceza Verirsiniz?

Aldatan Karısını ve Aşığını Öldüren #DELİKANLIYA Ne Ceza Verirsiniz?
Değerli Arkadaşlarım Farz Edelimki Hakim Olarak Görev Yapıyorsunuz ve Tam Yetkiniz Var!

Karşınıza Nefsi Müdafa ve Meşru Müdafa Dahilinde Aldatan Eşini ve Aşığını Öldüren Bir #DELİKANLI Çıkarılıyor..

Peki Siz Bu #DELİKANLIYA Ne #Ceza Verirsiniz?

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @UntilTheGrave @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @Alooğ @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Gereken ceza bellidir zaten. Benim kanaatimle olacak bir ceza değildir. Ben olsam para ceza*sı verir salıveririm*. Yüklü bir miktar para karşılıgı özgürlük.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• veririm bir kaç yıl zaten 2 yılda iyi halden çıkar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben ceza vermem, çünkü aldatma konusunda çok sertim.
    İnsanların bu tarz tarzım değil şeyleri yapmaktan vazgeçmeleri için idam getirilmeli, ben direk aldatan öldürülsün diyenlerdenim.

Sanırsam 'delikanlıya' ceza vermezdim.
    Aldattıysa eğer karısı onu, karısını öldürmekte haklı

1|2
    1|0
  • Kanunu en üst ceza düzeyinden uygularım, kimse karşısındaki her ne yapıyorsa yapsın onun yaşam hakkını elinden almaya hakkı yok.

1|1
    0|1
  • Müebbet vermezdim sadece Allah'ın verdiği canı onun almasına kızaraktan 10-20 yıl verirdim, sonuçta o da haklı ama cezası ölüm olmamalıydı keşke öldürmeyip boşasaydı da hayatına baksaydı, 2 edepsiz insan için ömründen olmuştur belki de yazık be :/

0|1
    0|0
  • 5-10 yıl veririm. Müebbet falan çok ağır bence. Bir de karısı aldatmış yani zaten suçlu. Nefsi müdafa falan da var

0|1
    0|0
  • Ömürboyu hapis cezası veririm.

0|1
    0|1
  • Müebbet veririm

0|1
    0|1
  • Hadım eder ölene kadar alnının ortasında damgayla gezdiririm o mahluku

0|1
    0|0
  • bence öldürmak çözüm değil rahatlamazki insan alacaksın o iki mahluğu işkencenin alasını yapacaksın gebermeyi dileyecekler.
    onları vuran kişi boşuna hapis yatacak şeriat olsa ztn gereken cezayı verirlerdi de şimdi kimsenin güveni yok adalete adam da kendi adaletini uygulamak istemiş ne diyebiliriz

0|0
    0|0
  • Kimse kimsenin hayatini almaya hakkı yok.. muebbet hapis olmali.. diger cana kıyanlardan bir farkı yok bence.. her aldatilan eşini ve aşığını öldürseydi dünuanın 3de 2si komple gider.. çünkü zaman oyle bir zaman olmuş ki aldatan aldatina..

0|0
    0|1
  • Müebbet veririm

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Ahmak derim sadece ahmağın önde gideni.. öldürünceye kadar git genel ee sat olsun bitsin.

0|1
    1|0
  • Kesin idam verirler burada adalet yok abi burası adaletsizler ve eşitsizlikler ülkesi bizim ülkede kim şerefsizse o haklı çıkıyor o yüzden idamını ister hakim bence

0|1
    0|0
  • bu kansızları öldürüp bunlar yüzünden vebal altına girdin bu sana en büyük cezadır 5 senede ben verdim şimdi bunları içerde düşün derdim :)

0|1
    0|0
  • En doğrusu Canı Allah verir ve Allah alır. Ve kulun haddine değildir can alma işi düşmez. Lakin kısasa kısas şart bence.

0|1
    0|0
  • 25 yıl hapis her bir maktül için.

0|1
    0|0
  • Müebbet

0|0
    0|0
  • Öyle bir delikanlıya Ağırlaştırılmış müebbet ÖZGÜRLÜK cezası verip alnından öperim. Çocuk istismarcılarına, tecavüzcülere HADIM cezası verirdim. Kim ne derse desin arkadaş. Kahpeliğin luzmü yok.

0|0
    0|0
  • Abi böylelerinin malum yerine vuracaksın kasaturayı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...