• Sor
  • Bence

İnsan küçülür mü ? insan küçülür mu

eskiden 1,58 dım sımdı bır 56 yım. ustune ustluk eskıden 36 numara ayakkabı gıyıyordum babet de dahıl abıye topuklu ayakkbıda dahıl. ama nedense sımdı 35 gıyıyorum ve ayagıma uygun abbet bulamıyorum . arkadaşlar ben kuculdumm mu yoksa kalıplarmı degıstı yada ne bılım neden bole oldu* delırcem

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sen arkadaşın bahsettiği testi yaptır yine aklında soru işareti kalmasın ama boyunu ilk ölçütügunde kullandığın ölçü aleti ayakkabı bulunduğun zemin boy farklılığı yapabilir. Ayak ölçüsü ise kış aylarında normaldir sen 36 yı al yaza aynı olduğunu göreceksin.

• yazında yanı arkadaşım ya hep 35 of of anca spor ayakkabılarda 36 oluyor abıyelerde babetlerde 35 sıyırcam artık kafayı

• Öncekileri Göster
    • ınsallah arkadaşım

• Üzülürsen daha çok küçülürsün bak üzülmek yok arkadaş testi ihmal etme yaptır birşey yoktur gerçi ama. Sen yazı bekle olacak

Erkekler Ne Diyor 8

• moral bzmk gibi olmasın ama biyerde boy kısalmasının kalp rahatsızlıklarına işaret oldugunu okumuştum

• cek-up yaptırmıştım hersey normal cıkmıştı kalp grafısı felan hersey normaldı valla nabcaqm bılmuyorun ya

• durum ilerlemedikçe morall bozma yaa :)

• 27 ile 36 yaş arasında omurların üst üste binmesi nedeniyle insan 4 ile 6 cm kadar kısalır. Tabi omurlarınızı açmak için gerekli egzersizleri zamanında yaparsanız bu durum olmaz.

• egzersız nasıl oluyorkı spormu yanı bı bılgım yokda

• Öncekileri Göster
    • tesekkur ederım ben bı arastırayım zaten doktorada sorcam bu durumu gıttıgmde bakalım nolcak

• Rica ederim. Yani dediğim gibi sadece omurgayı esnek ve hareketli tutmak gerekiyor. Esnek bir vücut her zaman sağlıklı vücut anlamına gelir.

• ayağının kalıbı değişmiştir..

• aaaaaa turkish benjamin button :))))

• evet küçşülür.

• Küçüdüm küçüdüm rakıyla küçüdüm

• annemın gozunde ben hep kucuktum daha dogrusu herkesın gozunde bıktım artık

• yaşılık zor iş.evet insan kendine iyi bakmazsa zamanla küçülüyor...

• yaşlı degılım. ıyıde bakıyorum kendıme ama neden bole oldu anlamıyorum ınsallah dahada ufalmam :D

• Öncekileri Göster
    • saçmaladın ama ya konumuz bumu. ayrıca allah korusun

• .D:D espri de yapmayalım artık yani off ya

• kalsiyum sayımı yaptır. kemik erimesi olabilir. ayak numarası küçülür ama boyun küçülmesi pek hayra alamet değil.

• hadı ya saglık ocakları yaparmıkı kalsıyum sayımı. ayak numarası nasıl bole oldu anlamıyorum bırtane bıle babet bulamıyorum ya ayagıma uygun.

Kızlar Ne Diyor 2

• çekmiş olabilir misin acaba?

• olabılırmı

• Zayıfladın mı ? İnsan zayıflayınca küçülür ufak kalır kilo aldıkça irilenir...

• yok aynıyım hep daha.

Yükleniyor...