Ailem beni dinlemiyor ve bende toplum içersinde konuşamıyorum?

eve geldiğimde aileme günümü dahil anlatamıyorum çünki ilgilenmiyorlar bende derste ne parmak kalıdır nede toplum içersinde konuşabilir oldum sizce bu nasıl geçebilir?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi arkadaşlarla dışarıdayız saat gece 1e geliyor milletin telefonu çalıyor anası babası arıyor nerdesin bu saate kadar diye benimkilerin ipinde değil bir gittim eve yatmışlar anskfnklzxnkzxfnklzxfnk ama sorununun (toplum ile ilgili olan) bununla alakalı olduğunu sanmıyorum benim kendi çevrem var mesela okulda arkadaşlarım tarafından da sevilen birisiyim tamam sessiz sakinim ama ne bileyim bütün muhabbetlerde varım. Çoğu espriyi ben yaparım falan bence sorunun farklı bir sebepten kaynaklı.

0|0
    0|0
    • peki yarın ve çarşamba günü sunumlarım var sizin bir öneriniz varmı?

• cansın ya...

• Önemli değil eig için teşekkürler başka sorunun olursa yazarsın

Erkekler Ne Diyor 6

• Seninki geçmez.

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum lakin sen farklı olmaya çalış yine de kendine toplumdan soyutlama .. ama seni anlıyorum zor bir durum üzme kendini

0|0
    0|0
  • Ailenin özgüven aşılaması çok önemli

0|0
    0|0
  • ailenin sana davranışları psikolojik bir hastalıgı tetiklemiş olabilir. ( ki öyle görünüyor )
    çünkü toplum içinde konuşamama, sıkılma, utanma bunlar sosyal fobi olabilir.

0|0
    0|0

• Üstüne giderek..

1|0
    0|0
    • bu aralar gerçekten çok uğraşıyorum ama tek başıma iken kurduğum mantıklı cümleleri toplum içinde kuramyırum

• Kimse mükemmel değil ve olmak zorunda da değil. Sen sunumuna iyi hazırlan elinden gelenin en iyisini yap gerisini akışına bırak. Kasma bu kadar...

• Senin halin benden D betermiş yaw

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...