Ev arkadaşlarımla nasıl başa çıkabilirim?

4 kişi ayni evde kaliyoruz. Kızlar iyi hoş kızlar da nedense benim eşyalarım evin ortak malıymış gibi kullanılıyor.. Ben geceleri de calisiyorum. Sabah eve geldigimde bakiyorum bilgisayarim kullanilmis biraktigim yerde degil sarji bitmis.. Bide birtek benim arabam var onlarin arasinda. merkeze gidecegim zaman bizde senle gelelim diyorlar işlerini hallediyorlar ve ben acemiyken beni ne kötü yogun trafikli yerlere götürdüler ve ben bunu dile getirmeme rağmen. İnadına haber vermiyorum bazen onlara.. Ve benzin parasi da sadece benden tabiki.. Napacam bunlarla 3 yillik arkadaslarim bide off 😭😭 ya benim malım kıymetli degil ama esyalarima dokunmalarina sinir oluyorum artik. Sizce ne yapmaliyim?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Ekerken demediğini biçerken söyleyemezsin bu böyledir. Sert çıkış ağırlığını koy ortaya gerekirse kavga et sana darılsınlar adam olsunlar bir müddet uzak kalıp geri aynı tas aynı hamam olacaktır sakın ha izin verme. Yoksa bütün çabalar boşa gidecektir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• 3 kurusun peşinde koşma eğer hoşlanmıyorsan yüzlerine söyle olsun bitsin onların açısından bakmayı da unutma 😉

0|0
    0|0
    • Bakiyorum tabiki onlarin acisindan da ben öyle yapmiyordum işte. İnsanlarin esyalarini kullanirken çok cekinirdim. ellemezdim. kuruş hesabi yapan biri gibi hissettirdiniz bana 😑

• Yok be öyle demek istemedim ama bak kendini enayi gibi kullandirma görüşünü belirt ki ona göre hareket etsinler güzel kardeşim

• Döv hepsini

0|0
    0|0
  • esyalarıma dokunanın sewgilisine yawşarım de :) ciddi ciddi ama.

0|0
    0|0
  • ayrı eve çık

0|0
    0|0
  • İdare et arkadassaniz bazı şeylere katlanmalisin. Ya sev ya terk et misali

0|0
    0|0
  • derhal ayrıl onlrdan

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Malın kıymetli sakla Ablacım

0|0
    0|0
    • Saklasamda buldukları an kullanıyorlar 😒

• Kıymetli falan değil esyalarim. Diger arkadaslarinda bilgisayari var neden benim ki? Kiymetli olsa kullanmalarina en bastan izin vermezdim. İnsanlik yapak dedik sanki bilgisayar onlarinda arada ben kullaniyormusum gibi

• Kullanıyorlar.

• konus anlat durumu sinir oldugunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...