Özgecan'a çok yakışıklı biri tecavüz etseydi sizce fark olur muydu? Yakışıklıysa çapkın çirkinse sapık mantığı mı?

Öncelikle Özgecan kardeşimizin ruhu şad olsun, nur içinde yatsın <3 :'( Bu soruyu cidden soruyorum Özgecan'a Brad Pitt gibi birisi tecavüz etseydi sizce cidden fark olur muydu? Yani bir kıza çok yakışıklı ve çekici bir erkek tecavüz etse ''erkek haklıdır'' mı olurdu? Yani bir insanın sapıklığı yakışıklılık düzeyine mi bağlı yoksa zihniyetine mi? Bu aralar cidden bunu düşünür oldum. Yakışıklı bir erkek taciz ettiğinde hoşuna giden bayanlar varmış... Gerçekten kızlar böyle mi düşünüyor merak ediyorum. Sadece fikirlerini almak istiyorum.

Güncellemeler:
Herkes sorumu yanlış anladı arkadaşlar. Bu benim düşüncem değil. Ancak bu düşünceye sahip bayanlar olduğunu fark ettim. Tecavüz edilince hoşuna giden... Benim amacım bu sorunun cevabını öğrenmek...

0|1
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayir ya igrenclesmeyin nerden cikariyorsunuz bunlari? Tecavuz her dilde her surette her durumda tecavuzdur, mesrulastiracak hic bir olgu ya da gerceklik yoktur. Boyle bir seyin sorgulanmasi bile aptalca. Tecavuzun getirdigi yikim hakkinda en ufak fikrin var mi senin de boyle igrenc bir olayi tipe indirgeyebiliyorsun? Nasil bir siddet nasil bir aci oldugunu hic dusundu mu? Ustelik annesinin biricik kizini acimadan nasil oldurduler fikrin var mi senin? Ya kusura bakmayin ama bu bir insanin veyahut hayvan ya da her neyse hissedebilen bir canlinin sorabilecegi duzeyde bir soru degil.
    Kufretmeye degecegini dusunmedigimden kufretmiyorum.

0|0
    0|0
    • Ben değil cidden bazı kızların böyle düşündüğünü saptadım. Bu benim fikrirlerim değil arkadaşım.

• Bu fikre sahip insana acidim o vakit.

• Maalesef ben de... O kadar düşük ve aciz insanlar var maalesef :/

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Manyak mısın? Tecavüz diyorsun fark okur muydu diyorsun. Kralı tecavüz etse yine aynısı olurdu. Tecavüz tecavüzdür.

1|0
    0|0
  • Yakışıklı erkeklerin tecavüz etme hakkına sahip olduğunu bilmiyordum...

0|0
    0|0
  • otobüste tahrik oldum. sürtündü hoşuma gitti vb şeyler yazan bütün sürtüklerin de a*zına s*çayım. sizin sapıklığınızdan otobüse binemez oldu millet

1|0
    0|0
  • Seni kınıyorum bence bu hayatta insanların arasında yerin olmamalı tecavüze meyilli bile olabilirsiniz bu nasi bir zihniyettir ya tecavüzüne ne demek olduğunu biliyoruz musun sen be kendine gel yakışıklı etse erkek haklı olur muymus oğlum kafayı mi yedin ne haklisi işte sizin gibiler yüzünden bu ülke boyle

0|0
    0|0
  • Farkedicegini sanmiyorum. Sonucta tecavuz igrenc bir suc. Tipe gire tecavuzcusunu sevenlerinki zaten isteyerek yapilmis olur tecavuz olmaz. Özgecanın adını kullanmasaydın keşke.

0|0
    0|0
  • Yine aynı şey ne fark edecek? Bunu algılayamadın diye mi sordun?

0|0
    0|0
  • Yakisikli biri ztn varlkta olduklari icin öyle seylere ihtiyac duyupta yapmazlar ayikiyonmu?

0|0
    0|0
  • Kardeşim olur mu hiç öyle şey bikaç salk kız yüzünden herkesin hoşuna gittiğini sanmayın sakın.

0|0
    0|0
    • Elbette sanmıyorum ama cidden bazı insanlar beni buna düşündürmeye zorluyor...

Erkekler Ne Diyor 5

• ne biçim bir zihniyetin var kimse tecavüzü istemez kim olursa olsun ölmüş bir kızın arkasından nasıl şeyler düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • yakışıklı biri neden tecavüz etsin ki kızlar ona tecavüz eder.

0|0
    0|0
  • saçma sapan konuşma ozaman tecavüz olmazdı. =)

0|0
    0|0
  • nasıl bir zihniyetiniz var ya

0|0
    0|0
  • senin sorduğun sorunun 'mk' tecavüzün yakışıklısı çirkini mi olur

0|1
    0|0
    • Var maalesef arkadaşım...

• neyi var etsinlerde görelim anasını bellemiyorlar mı adamın

Yükleniyor...