Hem Laik hem Müslüman olunmaz, Aziz Sancar?

Merhaba.

Az önce bir Müslüman ile tartisiyordum. Bana islam ile bilim beraber olabilir diye ötüp duruyordu ve gitti Aziz Sancari örnek olarak gösterdi. Kendisi Laik karsiti ve Atatürk birisi.

Ona aynen sunu dedim " Senelerce hem Laik hem Müslüman olunmaz diyorsunuz, Atatürk hakkinda uydurmadiginiz yalan ve hakaret kalmadi, simdi de Aziz Sancar gibi Kemalist ve Laik birisini mi Müslüman yaptiniz?" dedim.

Az biraz tartistik ama sonra her Müslüman gibi tabiki engelle basti ve kacip gitti.
Suc kendisinde, benim agzimdan sadece hakkikat akar ve bunu Müslümanlar tasiyamaz, ama kabul etmem gerek kendisi iyi direndi, baska Müslümanlar coktan engelle basip kacip giderdi.

Sizin fikriniz ne? Senelerce bunlar hem Laik hem Müslüman olunmaz diyorlardi, Atatürk üzeri tonlarca yalan uydurup hakaret ediyorlardi ve simdide Aziz Sancar gibi Kemalist birisini Müslüman yapiyorlar :D

Hani laikler Müslüman degilde ne oldu? Adam nobel ödülünü kazanmasaydi, kemalist oldugu icin suratina tükürürdünüz simdi isinize yariyor diye bu kisi Müslüman mi oldu?

Gidin Seriatci sistemin yetistirdigi ve Seriatci nobel sahibine sahiplenin... Ahh pardon öyle birisi yok tabiki olmayacakta.

Bu kisier hakkinda peki siz ne düsünüyorsunuz?

0|1
22

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...