Günlük tutan kimse var mı baksın bi?

Günlük yazayım diyorum fakat nasıl olacak :D bir türlü başlayamıyorum ayrıca nasıl hissettiriyor bir yıl öncesini dönüp okumak? Deneyimlerinizi anlatın bana...

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beş yaşımda başlamıştım günlük tutmaya. Şimdi on dokuz yaşındayım ve hala tutuyorum. Yazmak iyi hissettiriyor. Bazen kimseye anlatamadığın olaylar oluyor, ve ya anlatsan bile senin duygularını anlamayanlar oluyor. İfade edemediğin şeyleri kağıda dökmek rahatlatıyor. Bir yıl önce yazdıklarımı okuduğumda istemsizce gülüyorum. Eski olayları hatırlamak bazen mutlu etse de bazen de üzüyor. Ama gerçekten güzel bir duygu. Beş yaşımda yazdığım günlük hala duruyor mesela. Kesinlikle tutmalısın. Bazen insanın sadece bir kağıt ve kaleme ihtiyacı oluyor. Öfkesini, üzüntüsünü, heyecanını, acısını ve mutluluğunu özgürce dile getirmesi gerekiyor. Bunun içinde kalem ve kağıt yetiyor.

0|1
    0|0
    • Bende insanlara anlatamadığım çok sorun yaşıyorum o nedenle aklıma takıldı denemem gerek sanırım

• 14 yaşımdan beri, yani 15 yıldır.. son 5-6 yıldır aklıma geldikçe, önemli günlerde vb.. aşk acısı çekmeye başlayınca da, yazamıyorsun.. en son 9 ay önce yazmıştım.

0|1
    0|0
    • Nasıl hissettiriyor

• ilerleyen yaşlarda kötü.. ama seniny aşlarında iyi hissettiriyor. geçmişi okumak bazen güzel ama yaşadıkların aklına geliyor, bazen özlüyorsun, ne çabuk geçti yıllar diyorsun..

• 22 yaşındayım ne demek istediğini çok iyi anlıyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...