İstemediğim halde kredi kartı verdiler iptal edebilir miyim?

ben marmara üniversitesinde oturuyorum bugün kafede gelirken bankadan gelen 3 kişi kotalarını doldurmaları gerektiğini, bir form vereceklerini, eğer kredi kartını istemezsem beni kart basılmadan önce arayıp soracaklarını söyledi. yani ben evet demeden basılmayacakmış kredi kartım. ısrarla hayır dememe rağmen tabiri caizse sülük gibi yapıştılar bende mecburen tamam olur dedim. biraz da acıdım iyi tiplere benziyorlardı. bana 26 sayfa sözleşme gibi bişeye imza attırdılar. ancak şu ana kadar kimse aramadı beni. ayrıca formu dolduran kişi adresimi yanlış yazmış yanımda oturan arkadaşım gördü. ben kredi kartı felan istemiyorum. bana bu kartı gönderecekler mi? eğer gönderecekseler adresim yanlış telefon numaramı doğru yazdılar beni ararlarsa ben kart istemiyorum dersem iptal ederler mi?

Güncellemeler:
banka denizbank arkadaşlar soran olursa. cevaplar için teşekkür ediyorum.

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Basilmadan once arayacaklarini sanmiyorum. Formu doldurtabilmek icin soylenmis bir yalan sanırım. Kart adrese gidince seni bulamayip ararlar. Sen de reddedersin. Bir şey olmaz merak etme. Illa icim rahat etsin diyorsan ara direkt bankayi boyle bir talepte bulundum vazgecmek istiyorum de.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sifrenizi almadan kullanima acilmaz
    Sık sık geliyor bizede. Paketi acmadan iade edin veya kullanmayin. Uyaniklik yapip aidat alabilirler. En iyisi hemen bankaya basvurmak.

1|0
    0|0
    • arkadaş adresi yanlış yazdı muhtemelen bulamayacaklar beni...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• tek diyecegim yeri geldiginde yüzsüz olmayı ögrenmelisin sülüklere karşı..

1|0
    0|0
  • acıma yetime d...

1|0
    0|0
  • Yurtdisina cikacam de maddi durumum yok de, yuklu borclarim var de, mahkemem var de seni hic aramiyorlar

0|0
    0|0
  • kredi kartı geldiğinde istemiyorum de geri gönder birşey olmuyor.

0|0
    0|0
  • Kart gelse bile sen istemeden kullanima acilmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• büyük ihtimalle dolandırıldın ya :\

0|0
    0|0
    • bana da öyle geliyo ya internette baktım bu başıma gelenler kart satıcılarının numarasıymış. kart evime gelecek kesin :( kartı kapattırmak için uğraşacağım bir sürü :(

Yükleniyor...