Beni çok zengin mi sandılar yoksa çok saf mı?

Oto galerimiz var babadan kalma aylık 12 bin lira gelir bana düşüyor amcamın oğluyla ortağız bana ortalama 12 bin lira düşer. Genelde arabamla seyahat ederim ama benim yaşadığım yerde otobüslerde akbil olayı yok. Muavin gelir parayı toplar. İstanbul'da ilk kez otobüse bineyim dedim. Üzerimde takım elbisem vardı. Otobüse bindim adam bana sen akbil basacak mısın dedi. Ben de dedim ben bilmiyordum akbil otobüse ilk defa biniyorum dedim nakit ödesem olmaz mı dedim. Öyle olmaz dedi bir arkadaş sağ olsun benim yerime kendi akbilini bastı. Orada çok zengin imajımı verdim yoksa saf imajı mı?

Güncellemeler:
İlk defa otobüse biniyorum da dedim o esnada herkes aval aval bir baktı bana da acaba akbili bilmediğim için mi öyle baktılar yoksa başak şeyden doalyı mı?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Yabancı imajı'da çizmiş olabilirsin'de konu'da gelirinizi belirtme gereğini neden duyduğunu çözemedim 😀

0|1
    0|0
    • Çok zengin imajı verdim mi deyince kesin fakirdir de zengin imajı verdiği haberini alınca mutlu olacağım sanılmasın diye. Oysa gelirim sadece bundan ibaret de değil :D

• senin gibilerin tepkisini ölçmek için

• ALLAH arttırsın ne diyeyim'de 😀 ALLAH arttırsın.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Zengin imaji vermeye çalişan bir saf 😄

1|2
    0|1
  • Çok gülesim geldi bu olaya gerçekten 😃😃😃

0|0
    0|0
  • orayı bilmemne bunu sorarak sonradan görme olduğunu belli ediyodun

0|0
    0|0
    • Hangisi mesela?

• Çok paran varsa bana da ver yani

• amaç bunu burada belirtmek değildi. bunu yazdım çok zengin imajı mı verdim derken beni fakir olarak sanıp evet zengin imajı verdin deyip mutlu olacağımı sanmamanızdan dolayıdır.

• Zenginn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zenginden ziyade bilgisiz oldugunu dusunurdum ben sahsen bir insan ne kadar zengin olursa olsun bilir metroyada binmedin hic

0|0
    0|0
  • Kimsenin s1knde olmamıştır günde yüzlerce aynı olay yaşanıyor İstanbul'da. Kendini dağa taşa vurma richirich

0|0
    0|0
  • Eskisehirde tram karti almam lazimdi ilk kez baya zorlanmistim..

0|0
    0|0
  • zenginsin zengin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...