Şoke durumdayım yardım edin?

nette bişeye bakmak için ablamın telefonunu kullanırken net üzerinden msjları beni şoke etti bir kız ile baya samimi mesajar göndermişler baya samimi ama ablam yoksa lezbiyenliğe ilgisi falan mı var ya evdekilere nasıl söylenir ki ya da ablamla nasıl konuşulur acayip moralim bozuk

0|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

• Evdekilere neden söylüyorsun? Seni alakadar etmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 1) Evdekilere söylemene ne gerek var?
    2) Kendisi ile bu konuyu konuşmana ne gerek var?
    3) Burada seni ilgilendiren kısım nedir? Ablanın cinsel hayatı seni neden bu kadar alakadar ediyor?

2|1
    0|0
  • ablana ne diyeceksin ki *? benim tercihim bu derse ne diyeceksin? moralini neden bozuyorsun?

0|1
    0|2
  • Pardon da evdekilere söyleme amacın ne? Ya da ablanla ne konuşacaksın? Çok kolay tek kelimelik bir çözümü var. '' SANANE ''

0|1
    0|1
  • Telefonu karıştırman ayrı terbiyesizlik burada ifşa etmen daha ayrı. Sana ne kimin cinsel tercihi neyse ne. Zeka yoksunu.

0|1
    0|1
  • Karışma ablana

0|0
    0|1
  • Samimi arkadaşı da olabilir. Erkeklerin de kankalarıyla mesajlarını görsen hepsini eşcinsel sanırsın :)

0|0
    0|1
    • çok samimi ama

• Valla bazı kızlar aşırı samimi olabiliyor, sadece konuşma değil hareketlerine de baksan lezbiyen sanırsın ama öyle olmuyorlar. Kesin eminsen de ablanın hayatı sonuçta. Evdekilere bişey söylemene gerek yok. Hayatta insanın tercihleri değişebilir.

• Lezbiyen olmasa bile ilgisi baya var demekki

0|0
    0|2
  • Sanane bundan bu ablanin tercihi hem utanmiyomusun baskasina ait ozel biseyi okumak bakmaya

1|1
    0|1
    • bişeye bakıyorduk denk geldi neden kurcalayım herkezin özelini

• Kurcalamissin iste soke olmussun halada icindeki fitne fesati engelleyemeyip ailene soyleme dusuncesi icinde kararsiz kalmissin bak ben sana bunu yazdim diye sirf senin dikkatini cekmek icin kardeşim mavilinin biri eksi vermis

• ablan o senin ağzına acı biber sürer :D

0|0
    0|0
  • bir kızamı?

0|0
    0|3
  • abla beni yalar mısın? de kabul ederse lezdir

0|0
    0|0
  • neden olmasın ki

0|0
    0|0
  • Lezbiyenler cok tatli degiller mi

0|0
    0|1
  • ablana acıkca sorabilirsin bence

0|0
    0|2
    • ne denir ki utanırım ya

• valla zaten utanılcak bişey ama utanan sen değil ablan olmalı bence :) eger dogruysa tabi oda

• Belki meraktir ablaninki

0|0
    0|3
  • kozlar senin elinde ablana herşeyi yaptırta bilirsin :D

0|0
    0|4
  • Tam olarak ne konuşmuşlar belirtsen açıklarım bazen sizin düşündüğünüz gibi olmayabiliyor

0|0
    0|1
    • aşk konusu cinsellik falan

• Ne demiş cinsellikle alakali

• demek ki istiyo. dikkat et sana saldırmasın. :))

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• herkesin kendi hayatı

0|0
    0|0
  • ahaha :D :D trolcum

0|2
    0|0
  • oha ahahaha :D gecmıs olsun

0|0
    0|1
  • Ne olacak ki? Lezbiyen olsa da olmasa da ablan değil mi?

0|1
    0|0
  • Bence hiç konusunu bile açma ablanın kendi özel hayatı sonuçta

0|0
    0|0
  • Niye evdekilere soyluyosunki? Ablana soyle. ben olsam. soylerdim

0|0
    0|0
  • Olabilir böyle şeyler ya lezbiyenlik varsada saygı göster bence alışmaya çalış

0|0
    0|0
  • Bu normal bir sey. bir kizla cinsen icerikli konusmasi onu lez yapmaz. Lez bile olsa bu sorun degildir. Ha hetero olmus, ha homo. Ne fark eder?

1|1
    0|0
    • olmazmı yani sorun

• Olmaz. Kiz kardesin lez olsa nolur sanki. Buyutme bunu. Ama cok istiyosan konus onunla

Yükleniyor...