Islamin ülkeyi getirdigi rezil durum?

Hayvanat Bahçesinden Müdür transfer eden Tübitak, Ledleri sinyale bağlayarak proje yapan
Ak Gençlere burs vermiş!

Islamin ülkeyi getirdigi rezil durum ?
AKP yandas Medyasi bu sacmaligi "Binlerce kazayi önleyecek bulus" olarak yobazlara yuturmaya calisiyor. Bu sacmaligi her Elektrik/Elektronik Meslek Lisesi ögrencisi yapar.

Bu sacmaligi yapan AkGenclere Tübitak bide simdi burs baglamis.

Bunun yaninda bide bunlara bakin. Projesini Tübitaka sundu, Tübitak para etmez deyip red etmisti ama kiz sonra Projesi ile batiya gidince neler oldu.

http://i.hizliresim.com/Vv211q.png

Tübitak, Kuran ile fasülye büyütenlere ödül veren, bu ülkenin gercek degerlerini yolda birak Islam dini ile zehirlenmis yobaz, bir sözde bilim kurumuna dönüstü.

Bu Müslüman zihniyete bu kurumdan yok olmadigi sürece bu ülkenin sonu diger ezik Müslüman ülkeleri gibi olacak. Müslümanlarin basta oldugu bir kurumda IS CIKMAZ.

Yandas Tübitakin, sacma projelere destek verirken, büyük bilimsel projeleri yok saymasi hakkinda ne düsünüyorsunuz? Bu AK genclerin sacmaligi Burs alirken, gercek degerler neden yolda kaliyor?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin. İslam dindir ve din diger islere karistirilmamalidir. İnanc cok kisisel bir seydir. Nasil bunu ilim irfanla baglaya biliyolar? İlim hic bir zaman dinle birlikte olamaz. İkisi ayri ayri guzeldir ve karistirilirsa ortaya ancak cahillik cikar. Siyasete karistirilarsa - kan.

0|1
    0|1
    • Pardonda ilim nasil hic bir dinle birlikte olamaz. Belliki kurani okumadigin kadar arastirmayan birisisin. Ama ozaman neye dayanarak boyle birşey söylersin. Bir müslüman dindar olduğu kadar ilim sahibi de olmali biliyorum.

Ama sen insanlarin güneş dünyanın etrafinda donuyor dediklerimi pek bilmiyorsun oysa yuz yillar önce bir kitap dünyanın güneşin etrafında döndüğünü söylediğine kalmayip kainatin sürekli genişlediğini söylüyor. Masada bunu 1400 yil sonra dile getiriyor. İlim dinden gelir tipki dinin bir yaratican geldiği gibi. Ama dur sen şimdi bana cahil dersin lakin cahilligin dar görüşlü olup birşey inkar eden bir insan olduğunu bilmezsin. Sana hayat veren kişi sana ilimmi veremiyecek... hemde alim tamda kendisiyken. Ki düşün sen gibi kompleks birşey yaratiyor. Daha insanlar teknolojiyle bilim yeni yeni beyni anlamisken sen beyni yaratan en ince detayina gore düşünen yaradanin dinene ilimle birlestirelemez diyip hakaretmi edeceksin. Asil din ilim beraber güzeldir.

• @1onewolf Ben sahsen arkadasa katiliyorum. Ve mesele akp chp degil, butun dunyada bu sorun var. Neyse, ben gerekli bilgileri bulursam gonderirim size

• Olur merakla bekliyor olucam tesekkurler

En İyi Erkek Görüşü

• Hay AKP kadar basiniza tas dussun... kardeş artik asin su meseleyi. Ben AKP yi size savunmuyorum ama biraz realist ol simdi bizler kimlerin uçak fabrikalar kapatip traktör fabrikaları actigini biliyoruz. Yani bir suç atarak kirletemiyorsunuz iste bir partiyi bari gidin CHP MHP HDP hangi partiyi savunuyorsaniz adam gibi koyun su AKP nin karsisina yönetim su ülkeyi. Hee yok amaciniz bu ülkenin yonetilmemesise boyle çocuklar altina ağaçlar arkasına saklanmayin cikip vatan hainimisiniz artik belli edin biz bir bilelim. Muhalefet varilmiyor iste bir yere anlayin sunu.

0|1
    0|0
    • Ucak fabrikalarini, AKPnin hayran oldugu Adnan Menderes 1952'de kapatti.
      tr.wikipedia.org/.../T%C3%BCrk_Hava_Kurumu

Ucak fabrikalari CHP döneminde kapanmasi AKPlilerin Seriatci Adnan Menderesi korumak icin uydurduklari bir yalandan ibarettir.

1952'de kapatildigi THKnin resmi sitesindede yaziyordu ama simdi baktim ki orda Tarihcede bu yaziyi silmisler :D

Size dedigim gibi, uyduruk sacmaliklara inanacaginiza gidin gercekleri arastirin.

• Senin foyan ortaya cikti dogru ya Adnan Menderes varken AKP. Sen AKP bozmussun kafayi geçmiş olsun. Sizlere ve sizin gibilere ben uzulurum. Kimin uyduruk ve sacmaliklara inandigi burada belli kardeşim. Merak etmiyesin.

• Evet belli. Ama kimin uyduruk seylere inandigin farkinda olan aramizda tek kisi benim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Hırsızlık ve ahlaksızlığı islam paravanı altında gurup olarak yaşayanlar bu ülkenin çoğunluğudur maalesef...

0|1
    0|0
  • islam niye olsun kardeşim ak parti hezimetinin ülkeyi getirdiği durum bu

0|0
    0|1
  • canım
    Islam ile söze başlayıp akp ile bitirerek ne yaptığını sanıyorsun

0|0
    0|2
Yükleniyor...